הכנה לבגרות
 
 
מכונות קפה אוטומטיות
 

        פסיכולוגיה של הכדורעף

רבים מאיתנו כבולים בדפוסי פעולה שאינם אפקטיביים עוד עבורנו. פסיכולוגים יודעים ללמד אותך להשתחרר מהרגלים לא מועילים, ובאמצעות טיפול פסיכולוגי ממקוד לעשות היטב את מה שעדיין איננו יודעים לעשות. דיכאון או חרדה הם בעיות מוכרות של פסיכולוג יודע לטפל בהם ביעילות.
אפשר להתחיל קודם לקבל רק
ייעוץ פסיכולוגי ראשוני ומיד יהיה ניתן לראות תוצאות פוזיטיביות.

 
בגרות באנגלית
 
 
סקסולוגית
 
 
סרילנקה
 
 
סרטי פעולה
 
קוסמטיקה
 

  מדליית כסף לנבחרת הנערות בכדורעף בהונגריה

 

כתבה ותמונות: מכון וינגייט – הכשרת מדריכים ומאמנים בספורט - 26.08.08

הישג חסר תקדים רשמה נבחרת הנערות של ישראל כאשר זכתה ביום ראשון במדליית הכסף בטורניר הכדורעף המסורתי לנערות שנערך בעיר דברצן, הונגריה. נבחרת הנערות מורכבת מ־12 שחקניות, מתוכן 10 הן חניכות פנימיית המחוננים בווינגייט.
הטורניר נערך זו הפעם ה־12 והשתתפו בו 16

קבוצות, מהן 5 נבחרות והשאר קבוצות מליגות העלית ברומניה ובפולין.
הפסד לטיוואן במשחק הגמר נבחרת טיוואן הצליחה לגבור על נבחרת ישראל במשחק הגמר בתוצאה 0:2 (15:25, 14:25).

"אין ספק שהשחקניות הטיוואניות היו מהירות יותר, זריזות יותר ומיומנות יותר", מסביר מאמן נבחרת הנערות, אורי שפירא, "הצלחנו לצבור נקודות הן בהתקפה והן בהגנה, אולם זה לא הספיק ואנו הסתפקנו במדליית הכסף".

16 קבוצות ב־4 בתים
הקבוצות חולקו ל־4 בתים כאשר בכל בית 4 קבוצות. מאחר ואין מספיק אולמות בעיר ההונגרית, הסמוכה לגבול עם רומניה, נערכו שניים מהמשחקים המוקדמים ברומניה.


 

5 ניצחונות והפסד אחד
במשחק הראשון ניצחה הנבחרת הישראלית קבוצה רומנית מליגת העל לנערות בתוצאה: 0:2 (16:25, 20:25), ניצחון זה העלה את המורל בקרב שחקניות הנבחרת ובמצב רוח מרומם עלו הבנות למשחק השני ורשמו ניצחון נוסף על קבוצת נערות מרומניה בתוצאה: 0:2 (21:25, 17:25). נבחרת הנערות של ישראל מורכבת מ־12 שחקניות, מתוכן 10 חניכות

פנימיית המחוננים בווינגייט. את הנבחרת מאמן אורי שפירא ובתפקיד העוזרת, אניה גרמן. ראש הקבוצה של הנערות היא שני פחם.

בעקבות 2 הניצחונות עלתה הנבחרת למשחק השלישי והחשוב מול הנבחרת ההונגרית לגילאי 14, הצעירות מבנות הנבחרת בשנה אחת וניצחה בתוצאה: 0:2 (22:25, 13:25). ניצחון זה הביא את הנבחרת לשלב ההצלבה, רבע הגמר. מול הנבחרת התייצבה קבוצה חזקה מפולין, הנמנית עם ליגת הנערות הבכירה בפולין, שהייתה מועמדת לגמר לולא הפסידה לטיוואן. גם במשחק זה המשיכה הנבחרת בשרשרת הניצחונות בתוצאה: 0:2 (21:25, 24:26).

 במשחק החמישי, חצי הגמר, התמודדה הנבחרת שוב מול קבוצה פולנית, חלשה יותר מהקבוצה הפולנית מולה התמודדה במשחק הרביעי. המשחק הסתיים בניצחון חמישי ברציפות של הנבחרת הישראלית בתוצאה: 0:2 (18:25, 20:25).

בסיכום הכללי, הישג מצוין. מטרת השתתפות בטורניר הייתה להגיע לריכוז ולפעילות קבוצתית מאוחדת – כל זה כהכנה למוקדמות אליפות אירופה ב־7 בינואר 2009. באליפות זו תתמודד הנבחרת בבית משותף עם נבחרות צרפת, סלובקיה פורטוגל ותורכיה. 2 הראשונות תעלנה לאליפות אירופה.

בטורניר שררה אווירה ידידותית בין הקבוצות, כולל עם נבחרת תוניס, שהשתתפה בתחרות אולם נוצחה על ידי פולים ולא הצליחה לעלות למשחק הגמר.

 


צילומים רני נחום


 

 
 

 

 
 
פירוש שמות
 
 
משפטים מצחיקים לפייסבוק
 
 
אתיופיה
 
 
משחקים חינם
 
 
משחקי מחשב
 
 
פוקימון
 
 
הורוסקופ
  

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2007 ©  כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"

free hit counter script