לחץ כאן להשתתף בפורום

        המליץ על האתר שלנו !
 

       חדש באתר

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

 

  כדורעף החופים: נבחרת ישראל מתכוננת בברזיל

 

הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף - www.iva.org.il, צילום א.א. ואתר FIVB

צמד שחקני כדורעף החופים של ישראל, חן מאיר ואוהד רדקו, יוצאים מחר לברזיל ומצטרפים אל צמד הנשים גיז"לה רודריגז ומורן צור, הנמצאות כבר כחודש במתקן האימונים סאקוורמה, שליד ריו דה ז"נרו.
מדובר במתקן האימונים הלאומי של ברזיל, מיוחד לכדורעף, בו מתאמנות נבחרות ברזיל

בכדורעף אולמות ובכדורעף חופים. ברזיל נחשבת מעצמת כדורעף, נבחרות הגברים והנשים שלהן תמיד בטופ העולמי, במשחקים האולימפיים באתונה ברזיל זכתה במדליית הכסף.

בימים אלה מצטרפות לישראלים גם נבחרות הולנד ולבלגיה, וכל הנבחרות יחד עורכות אימונים משותפים עם הנבחרת הברזילאית, כאשר פרט לישראלים, שאר הנבחרות מתכוננות גם למשחקים האולימפיים בבייג"ין.
סדר היום בברזיל אינטנסיבי מאד והוא כולל אימון בוקר של שעתיים על החוף, בהמשך אימון בחדר כושר, אימון אופניי שטח של כשעה ולסיום היום עוד אימון של שעתיים על חוף הים.

הבנות הישראליות, מדורגות 141 בעולם והם מתאמנות עם הבנות הברזליאיות לריסה וחוליניאה, המדורגות ראשונות בעולם ורנטה וטליתה, המדורגות "רק" במקום החמישי בעולם.
הבנים הישראלים שמדורגים במקום ה-177 בעולם והם יצטרפו מחר לשני הצמדים הברזילאיים, עמנואל וריקרדו, המדורגים ראשונים בעולם ופאביו לואיס ומריסיו ארוחו, המדורגים במקום השני בעולם.

המאמן של נבחרות ישראל הוא הברזילאי, הובסון גומז דה קוסטה. הנבחרות הישראליות ישהו בברזיל עד לסוף חודש אפריל ואז ישובו להמשך אימונים בארץ, לקראת השתתפות ב-11 טורנירים בינלאומיים במסגרת סבב הגביע העולמי.
באיגוד הכדורעף משקיעים משאבים רבים בכדורעף החופים, המאמן הברזילאי ומחנה האימונים בברזיל הוא רק חלק מההשקעה בצמדים, כאשר המטרה הסופית היא העפלה למשחקים האולימפיים בלונדון, 2012.

 

 

 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

ייעוץ פסיכולוגי הוא תחום בפסיכולוגיה הטיפולית המשקף את צרכיו של היחיד לקבל טיפול פסיכולוגי לשיפור דימוי עצמי וביטחון עצמי, להתמודדות עם משבר אישי, דיכאון, חרדה, להתפתחות והגשמה עצמית. פסיכולוגים רבים חושבים......

 

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"