חיפוש בגוגל
כל מה שחיפשת על כדורעף
 

 

        המליץ על האתר שלנו !


 

כל בעל אתר רוצה להיות ראשון בגוגל אבל רק באמצעות קידום אתרים ניתן להגיע למטרה...

 

       תולדות הכדורעף בישראל

אין תאריך מדויק המציין את ראשיתם של משחקי הכדור-עף בארץ. ייתכן שהם

החלו עם גלי העלייה הרביעית
(1924) או אולי עם העלייה החמישית (1932). אולם ידוע לנו ששיחקו כדור-עף במחנות ההכשרה לקראת העלייה ארצה וכן במחנות העבודה בארץ
... המשך המאמר

        כדאי לגלוש

קראטה |  העלאת קבצים

 

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים ו צלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף.
לפרטים נוספים

 

        לומדים כדורעף

המפגשים הבינלאומיים  האחרונים בכדור-עף מבליטים את הרמה הגבוהה של התפתחות המשחק.  הכדור עף התחרותי כיום הוא הצגה אמיתית: השחקנים מוכנים היטב מבחינה מנטאלית, עם כושר גופני  מצויין, והשליטה הטכניקו טקטית במגרש מפליאה; הקשר בין ההגנה להתקפה מתחזק והוא מבוסס על טכניקה... המשך המאמר

 

חזרה לתוצאות אחרונות

ליגת העל גברים - 2007-2008

 

לטבלאות הדירוג ולוח המשחקים ליגת העל גברים

פליי-אוף מקומות 1-6

פליי אוף מקומות 7-10

הליגה הרגילה (הסתיימה)

 
הליגה העולמית-סיבוב הגמר-ריו דה-ז'נרו
ראה כדורעף עולמי.
מכבי תל אביב ניצחה במשחק ה-5 וזכתה בדאבל היסטורי

מכבי "כלל ביטוח" תל אביב-מכבי "מוסינזון" הוד השרון 0:3(17:25,23:25,23:25)

הערב נערך המשחק ה-5 והמכריע בסדרת גמר הפלייאוף בין מכבי"כלל ביטוח תל אביב לאלופה היוצאת מכבי "מוסינזון" הוד השרון.

הוד השרון,אשר כבר הוליכה 2:0 בסדרה הגיע לאולם הגועש בהדר יוסף ולעיני 1000 צופים ניסתה למנוע דאבל היסטורי מהצהובים.את המערכה הראשונה פתחה הוד השרון נפלא,ובניצוחם של ז"יבילוז"ני ואפרתי הוליכה2:5 ו-11:15 .בנקודה זו נטל זוהר בר נצר פסק זמן שממנו חזרה מכבי תל אביב אחרת.תל אביב השוותה ל17:17 ועלתה ליתרון ראשון 18:19.לאחר סיום צמוד גברה תל אביב 23:25 על הוד השרון ועלתה ל0:1 במערכות.למערכה השנייה עלתה מכבי תל אביב עם הרבה מוטיבציה והוליכה 1:5 ו3:7.הוד השרון הצליחה לחזור ל10:10.אך כמו במערכה הראשונה לקראת סוף המערכה הצליחה תל אביב לברוח וניצחה גם כן 23:25.

המערכה השלישית היתה שונה משתי הראשונות וגם כאן פתחה תל אביב חזק 2:8 אך מכאן הוד השרון לא חזרה ובניצוחם של עומרי שוורץ המצוין ואריק הילמן ביססה תל אביב את הניצחון הוליכה 13:19 בדרך ל17:25 במערכה 0:3 במשחק ,2:3 בסדרה ואליפות מתוקה אחרי 11 שנים שחונות,שביחד עם הגביע שבו זכתה העונה,מהווה דאבל היסטורי לקבוצה.

מכבי ת"א אלופה
הצהובים ניצחו 0:3 את הוד השרון והשלימו קאמבק ענק, 2:3 בסדרה ודאבל היסטורי...
לכתבה, תמונות וקליפ וידיאו מהמשחק באתר www.sport5.co.il


צפו במכבי ת"א חוגגת אליפות
אחרי 11 שנים, הצהובים חוגגים אליפות שמחה במיוחד, אליפות שנראתה רחוקה מאוד בפיגור 2:0 בסדרת הגמר, אבל הגיעה לבסוף לאולם בהדר יוסף...
לקליפ וידאו באתר www.sport5.co.il


קפטן מכבי ת"א: מקווה שהדאבל הוא התחלת שושלת

הצהובים חזרו מפיגור 2:0 בסדרת גמר הפלייאוף, ניצחו את הוד השרון 0:3 במשחק החמישי והמכריע וחגגו אליפות שישית בהיסטוריה וראשונה מאז 1997. קפטן קבוצת הכדורעף, עומר רובינשטיין, קיבל את צלחת האליפות...
לכתבה, תמונות וקליפ וידיאו באתר www.ynet.co.il


מכבי תל אביב זכתה באליפות המדינה בכדורעף

זוהר בר נצר ומכבי תל אביב החזירו לעצמם את תואר האליפות בכדורעף אחרי 11 שנה כשניצחו 0:3 את הוד השרון במשחק החמישי והמכריע...
לכתבה, תמונות וקליפ וידיאו באתר www.walla.co.il
ליגת העל גברים: גמר האליפות - תוצאת המשחק הרביעי בסדרה - 23.04.08

ניצחון חוץ לתל אביב-כפתה משחק חמישי ומכריע בביתה
 הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף-  23.04.08 

אחה"צ התקיים המשחק ה-4 בסדרת גמר הפלייאוף בין מכבי "מוסינזון" הוד השרון למכבי "כלל ביטוח" תל אביב.

מכבי "מוסינזון" הוד השרון-מכבי "כלל ביטוח" תל אביב 3:1 (25:21,25:19,27:29,25:20)

מכבי "כלל ביטוח" תל אביב,עשתה את הלא ייאמן וחזרה מפיגור 2:0 בסדרה מול הוד השרון,עת ניצחה בהוד השרון במשחק חוץ(הקבוצה השניה שמנצחת העונה במוסינזון ,אחרי מטה אשר).מלווה בקהל תומך ורועש ניצחה תל אביב והחזירה לעצמה למעשה את יתרון הביתיות שאיבדה במשחק הראשון כשהפסידה להוד השרון.

מאזן המשחקים בסדרה כעת הוא 2:2 והקבוצות יפגשו למשחק מכריע.

המערכה ה-1 היתה בשליטת הצהובים מתל אביב שהוליכו לכל אורכה וניצחו לבסוף 20:25 כדי לעלות ל0:1 במניין המערכות.הוד השרון לא וויתרה והחזירה מלחמה במערכה השניה שהיתה מותחת וצמודה.הוד השרון ניצחה 27:29 והשוותה ל1:1 במערכות,כשהיא רחוקה 2 מערכות בלבד מתואר אליפות.המערכה השלישית שוב היתה בשליטה תל אביבית כשעומר דננברג ואריק הילמן נותנים את הטון בשורות הצהובים.

תל אביב ניצחה 19:25 ועלתה ל1:2 במערכות.הוד השרון ניסתה לחזור במערכה ה-4 אך היום היה יומה של מכבי תל אביב שניצחה 21:25 בדרך ל1:3 במשחק ול2:2 בסדרה.

נתון סטיסטי שימחיש עד כמה הקבוצות שוות ברמתן,היה זה משחקן ה-8 העונה של 2 הקבוצות בכל המסגרות והמאזן הוא 4:4.

המשחק התקיים כאמור בהוד השרון לעיני 600 צופים.

מועד המשחק החמישי והמכריע טרם נקבע,והודעה על תאריך ושעת המשחק תצא בהקדם לאחר תיאום בין הנהלת איגוד הכדורעף לבין ערוץ הספורט.
ליגת העל גברים - גמר האליפות: המשחק השלישי בסדרה - 15.04.08
מכבי  ת-א מכבי הוד השרון 2-3 (13:15,19:25,27:25,25:21,20:25)

מכבי תל אביב ניצחה-הסדרה עוברת למשחק 4 בהוד השרון
מאת דודי צח, הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף 15.04.08

הערב התקיים המשחק ה-3 בסדרת גמר הפלייאוף בין
מכבי "מוסינזון" הוד השרון למכבי "כלל ביטוח" תל אביב.המשחק לא איכזב וענה על כל הציפיות עם תהפוכות רבות שבסופן מנעו חניכיו הצהובים של זוהר בר נצר חגיגה הוד השרונית במבצרם הביתי.תל אביב אירחה את המשחק,כשהיא יודעת שהפסד משמעו סיום העונה מבחינתם ואליפות שנייה ברציפות של הוד השרון.

המערכה הראשונה היתה של מכבי תל אביב והיא ניצחה  20:25.

המערכה השניה החלה  בשליטה של הוד השרון, שפתחה יתרון של 4:8 בהנהגתו של סרגיי ז"יבולוז"ני  הנפלא. המקומיים לא ויתרו וחזרו לשוויון 14:14 , מכאן התעלתה הודהשרון עלתה ל17:21 ומכאן לזכייה בכל המערכה 21:25

גם המערכה השלישית נפתחה ביתרון משמעותי של הוד השרון-5:10 , אבל הפעם מכבי תל אביב החזירה עם 6 נקודות ללא מענה בדרך 10:11.כשנראה היה כי הם בדרך לזכייה במערכה הצליחה הוד השרון להצמד ובסיום מרתק וצמוד ניצחה 25:27. כדי להוליך 1:2 במנייןהמערכות.מכבי פתחה את המערכה הרביעית בנחישות ובידיעה שהיא לא תתן להוד השרון לחגוג אליפות במבצרה.לאחר יתרונות קטנים לאורך המערכה הצליחה לבסוף מכבי תל אביב לברוח ל19:25 ולהשוות את מנין המערכות ל2:2

המערכה החמישית היתה המשך ישיר של המשחק והיתה צמודה עם פער קטן ומחיק לזכותה של תל אביב.הוד השרון הצליחה לעלות ל12:13 והיתה רחוקה 2 נקודות מאליפות.אך כאן היתה זו הקבוצה הביתית שידעה לזכות ב3 נקודות רצופות ולנצח 13:15 במערכה,2:3 במשחק ולצמק את בסדרה ל1:2.המשחק הבא יתקיים ביום ד הבא 23.4 בהוד השרון.הערב-משחק 3 בגמר הפלייאוף-תל אביב -הוד השרון

מאת דודי צח, הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף 15.04.08

הערב,יתקיים המשחק ה-3 בגמר הפלייאוף בין מכבי "כלל ביטוח" תל אביב למכבי "מוסינזון" הוד השרון.
מכבי "כלל ביטוח" תל אביב תארח (20:00 מרכז הרב ספורט ת"א-שידור חי בערוץ הספורט) את מכבי "מוסינזון" הוד השרון כשהיא בפיגור 2:0 בסדרה וכשהיא מודעת לכך שהפסד נוסף מחר,אל מול קהלה הביתי,יסיים את  הסדרה ויזכה את הוד השרון באליפות שנייה ברציפות.תל אביב,הפסידה ארבעה מחמשת משחקיה האחרונים ולפחות על פי 2 משחקיה הראשונים בסדרה,היא רחוקה מלהזכיר את אותה קבוצה דורסנית שרשמה 18 נצחונות ליגה וגביע רצופים,כבשה את  המקום ה-1בטבלה ללא עוררין וכמובן זכתה בגביע המדינה על חשבון אותה הוד השרון.יתכן כי שבוע ההפסקה בין משחקים 2 ו3 עשוי להחזיר אותה לכושר,שיעזור לה למנוע מאוהדיה המסורים לראות חגיגות אליפות של הוד השרון במבצרם הביתי.הוד השרון לעומתה,תגיע כדי לסיים את הסדרה בסוויפ,שיעניק לה אליפות שנייה בתולדותיה.היא מודעת לעובדה כי הפסד מחר עשוי לטרוף את הקלפים בסדרה מחדש,וכמו שבמשחק הכדורעף קבוצה מפגרת 2:0 במערכות והמשחק לא גמור כך גם הסדרה.בין הקבוצות התקיימו העונה לא פחות משישה משחקים.מאזן משחקים עומד על 2:4 לזכות הוד השרון,כשהאחרונה אף מנצחת פעמיים בחוץ במגרשה של תל אביב. במשחק אימון שהתקיים אתמול,הפסידה נבחרת נשים של ישראל  לנבחרתה של תאילנד 2:3.ישראל,מתכוננת כזכור,למשחקי מוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו בישראל בתחילת יוני.

גמר האליפות גברים - המשחק השני בסדרה - 8.04.08

מכבי הוד השרון מכבי  ת-א 1-3 (23:25, 25:22, 22:25, 19:25)
משחק הבא ביום שלישי, 15.04.08 באולם הספורט הדר יוסף בשעה 20.00. המשחק ישודר בערוץ 5.

כדורעף: הוד השרון ניצחה 1:3 את מכבי ת"א
מאת: אבי אורנן, 8.04.08, הכתבה מופיעה באתר www.nrg.co.il
האלופה מהשנה שעברה גברה במגרשה הביתי על מחזיקת הגביע ועלתה ליתרון 0:2 בסדרת הגמר. המאמן המנצח: "ניקח אליפות בהדר יוסף". המאמן הצהוב: "עוד אפשר לחזור". המשחק הבא בעוד שבוע

אחרי שהשיגו ניצחון חוץ חשוב, גברו היום (שלישי) שחקני מכבי הוד השרון באולמם הביתי  1:3 על מכבי ת"א ועלו ליתרון מבטיח של 0:2 בסדרת גמר הפלייאוף בכדורעף.  מחזיקת הגביע מת"א היוותה יריב שקול לאורך כך המשחק, אבל לא הצליחו לעמוד מול היכולת הגבוהה של המארחים.

שחקני הוד השרון פתחו חזק והשיגו פער קטן בפתיחה, אבל רצף טעויות שלהם שמר את מכבי ת"א במשחק. המומנטום עבור מצד לצד, אבל היתרון של הוד השרון נשמר עד סוף המערכה, שנסתיימה בתוצאה 23:25.  גם השנייה נפתחה בצורה טובה ע"י הוד השרון, אבל כדורעף טוב של האורחים, עם הגנה חזקה, העביר אליהם את ההובלה, אותה לא שמטו לכל אורך המערכה. 22:25 ו- 1:1 בכללי.

המערכה השלישית נפתחה במשחק צמוד, אבל בהדרגה פתחו המארחים פער של 4-5 נק'. שחקני מכבי ת"א עוד ניסו לחזור, עם מומנטום התקפי לקראת הסיום, אבל החניכים של ישראל חילו לא נתנו להם להפוך את הקערה על פיה, ניצחו 22:25  ועלו ל- 1:2 במערכות.

למערכה הרביעית עלו האורחים מת"א בידיעה שהפסד יביא את הוד השרון ליתרון 0:2 בסדרה, מרחק נגיעה מהאליפות. פתיחה חזקה של הצהובים נבלמה על ידי הגנה חזקה של הוד השרון שהצליחו למחוק יתרון של 4 נק' מהפתיחה. משחק נהדר של המארחים הוביל אותם לניצחון 19:25 במערכה ולניצחון 1:3 במשחק כולו.

המשחק הבא יתקיים ביום שלישי הבא בהדר יוסף. ניצחון חוץ נוסף של הוד השרון והאליפות שלה, הפסד והבחורים של ישראל חילו יחזרו לאולם מוסינזון כדי לסגור את הסיפור בבית.

המאמן המנצח ישראל חילו: "היה קשה כמו שחשבתי, אבל אנחנו לא מפסידים במוסינזון, אין חיה כזו. אני מצדיע לקהל שלנו, שרק עודד ללא קללות. הגענו לשיא בזמן הנכון וכל הלחץ עליהם. לנו אין מה להפסיד. נבוא לקחת אליפות בהדר יוסף". אלכס לאוריאן, המצטיין במשחק, אמר בסיום: "אני המצטיין במשחק? מה, אין פלזמה או
LCD שאני מקבל? אני מקווה שאני עושה עבודה טובה. מאוד קשה לנצח אצלם והמנוחה הזאת טובה לנו".

זוהר בר נצר, מאמן מכבי ת"א: "לא ניצחנו כי לא ידענו לנצל את רגעי המומנטום. אנחנו צריכים לדעת לשחק יותר חכם. מ-2:0 אפשר לחזור ל-2:2, לחזור הביתה ולנצח".


הערב-הוד השרון מארחת את תל אביב למשחק 2 בסדרת הגמר
מאת דודי צח, הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף 8.04.08

אחה"צ (16:45-תיכון מוסינזון הוד השרון-שידור חי בערוץ הספורט) ייערך משחק מספר 2 בסדרת גמר הפלייאוף המסקרנת בין אלופת השנה שעברה מכבי "מוסינזון" הוד השרון לבין מחזיקת הגביע של עונה זו מכבי "כלל ביטוח" תל אביב.במשחק הראשון בסדרה ,שהתקיים ביום א הפתיעה הוד השרון וניצחה 2:3 בביתה של תל אביב כשהיא למעשה נוטלת מהתל אביבים את יתרון הביתיות בסדרה,יתרון עבורו עמלו משך כל עונה.בין 2 הקבוצות התקיימו עד כה 5 משחקים העונה,כשהוד השרון מוליכה במאזן המשחקים 2:3.הוד השרון,ניצחה כבר פעמיים בביתה של תל אביב,כך שלמרות מיקומה הראשון בראש הטבלה והדומיננטיות במשך העונה הסדירה כולל זכיה בגביע על חשבונה של אותה הוד השרון,קשה עתה להתייחס לקבוצה התל אביבית כפייבוריטית בסדרה.תל אביב מבינה לקראת המשחק היום,כי הפסד יפחית באופן משמעותי את סיכוייה לדאבל הסטורי העונה.הוד השרון מצידה,שהפעם לא תגיע מעמדת האנדרדוג תנסה להמשיך את המומנטום ולעלות ל0:2 מבטיח.


<< לעמוד הקודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 לעמוד הבא >>


חזרה לתוצאות אחרונות

לחץ כאן להשתתף בפורום

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום ל אימון אישי ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

 

 

 

        אתרים חדשים

עריכה וידאו | אתר חתונה
מאמן אישי |
מכונת קפה

 

 

        מה עוד באתר... 

ספר אורחים
דעות ברשת
סקרים
נבחרת ישראל בכדורעף
מועדוני כדורעף
כרטיס שחקן
טכניקה, טקטיקה
כושר גופני בכדורעף
משחקי הכנה לכדורעף
מבדקים והערכת היכולת
ציוד ואביזרים
 פינת השיפוט

עמותת ותיקי הכדורעף

פרסמו אצלנו

 

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2007 ©  כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"

free hit counter script