לחץ כאן להשתתף בפורום

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

חברת תכלת צילום אירועים נוסדה ע"י יאקי יעקב אשר התחיל את דרכו כצלם אירועים מקצועי לפני כ-25 שנה. כיום הצוות של החברה מונה כ-10 צלמים אשר נבחרים בקפידה והם צלמים מקצועיים מובילים בתחום צילום אירועים, צילום חתונות, צילום סטילס, צילום וידאו , עריכת וידאו ועריכת תמונות דיגיטלית ועוד... אחד התכונות הבולטות ביותר בחברת תכלת צילום אירועים היא אהבה למקצוע תוך שימוש באמצעי טכניים החדישים ביותר...

www.tpy1.com

 

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים
הליגה למקומות עבודה

 

 

 

 

        אתרים חדשים

עריכה וידאו | אתר חתונה
מאמן אישי |
 דומיין | רכב
מדריך כושר
| חתולים | תאונה
לוח דירות |
יודאיקה | החזר מס

 

 

 

  נבחורות ישראל במוקדמות אליפות העולם 2010

 

הכתבות מופיעות באתר איגוד הכדורעף - 27.12.08  - 5.01.09

דיווחים און ליין מאנגליה !

כל הכתבות והדיווחים ממוקדמות אליפות העולם

   
נבחרת הנשים ניצחה גם את בריטניה 0:3 ועלתה לשלב הבא
נבחרת הנשים: הערב בשעה 18:00 ישראל מול בריטניה
3.01.09: ישיר מאנגליה - ישראל מול בלארוס
3.01.09: גברים-ב4-ישראל מול בלארוס,ב8 -הנשים מול פורטוגל
3.01.09: פתיחה חלקה לנבחרת הנשים:0:3 מול מונטנגרו
02.01.09: ניצחון מרשים של נבחרת הגברים על בריטניה
02.01.09: היום-נבחרות ישראל בטורניר מוקדמות אליפות העולם
30.12.08: ניצחון שלישי לנבחרת הגברים מול האוסטרים
27.12.08: ישראל גברה על אוסטריה במשחק אימון
22.12.08: נבחרות ישראל בטורנירים בחו"ל בחודש הקרוב


   נבחרת הנשים ניצחה גם את בריטניה 0:3 ועלתה לשלב הבא
נבחרת ישראל נשים  - בריטניה 0:3 (12:25, 24:26 19:25)
נבחרת הנשים של ישראל בכדורעף עלתה הערב בשפילד למשחק מול בריטניה בידיעה שניצחון במערכה אחת, מבטיח סופית את ההעפלה לשלב הבא של מוקדמות אליפות העולם.

לפני המשחק הצהיר המאמן אריה זלינגר שהוא לא עוסק בספקולציות והוא בא לנצח בכל המשחק ולא רק במערכה אחת. הנבחרת עלתה לשחק באותו הרכב שפתח אתמול מול פורטוגל עם טניה פרגה הקפטנית, קטיה פודולינסקי, אדוה זינובר, אינה ויסוצקי, פולי ארזי וטלי ארטמנקו.

כאלף צופים מילאו את האולם בפילד ודחפו את הנבחרת המקומית, אבל הבנות של זלינגר לא נבהלו והוכיחו כבר מהפתיחה את העליונות שלהן. ארטמנקו ארזי ווויסוצקי חסמו הייטב ברשת והוליכו את ישראל ליתרון מוקדם של 1:4, ההפרש נשמר ואף צמח במעט עד לפסק הזמן הטכני הראשון, 4:8 לישראל.


 


בהמשך ישראל הגדילה את הפער עד 5:12, ריפיון מסויים איפשר לבריטיות לצבור שלוש נקודות רצופות ולצמצם עד ל-8:12, אבל אז ארזי וארטמנקו שוב נכנסו לפעולה והפער הישראלי הלך וצמח עד 9:16 בפסק הזמן השני.

הבריטיות לא הצליחו לפצח את החסימות של הישראליות וככל שהמשחק התקדם היה ברור מי תנצח במערכה הראשונה, ישראל 25 בריטניה 12. בעצם הניצחון במערכה הראשונה ישראל הבטיחה סופית את ההעפלה לשלב הבא שיתקיים בחודש מאי באזרבייג"ן.


מערכה שניה: אולי בגלל הירידה במתח, המערכה השנייה הלכה קשה יותר כאשר הבריטיות הן שעברו להוליך אחרי פתיחה צמודה במהלכה ישראל הוליכה 4:5, היתרון עבר לבריטיות שהצליחו לחדור את החסימות של ישראל ולרדת לפסק הזמן הטכני הראשון ביתרון 8:6.

היתרון הבריטי נשמר עד לפסק הזמן השני אליו ירדו הנבחרות במצב של 16:14 לבריטניה. פרגה וארזי החזירו את ישראל לשוויון 16, אך לאחריו שוב ריצה של 3:0 מצד בריטניה עד ל-19:16 ולפסק זמן שביקש אריה זלינגר.

 

 

פודילניסקי חזרה לשחק במקום רון פונטי, ומיד היא סידרה שתי הנחתות יפות, אחת לויליקי והשנייה לויסוצקי והיתרון הבריטי צומצם לנקודה, 19:18.

שתי טעויות בריטיות בתוספת הנחתה של ויליקי קבעו שוויון 21. המשחק הצמוד נמשך, בריטניה עלתה ל-23:21, ישראל השוותה ופרגה העלתה אותנו ל-23:24 בהנחתה לא טובה, אך למזלנו הכדור נגע בקצות האצבעות של אחת משחקניות ההגנה הבריטיות.

במצב של 23:24 פרגה עלתה שוב להנחתה אך נחסמה על ידי הבריטיות, 24:,24 פרגה היתה זו שתיקנה בהנחתה נוספת כדי לקבוע 24:25 והכדור המסיים של המערכה השנייה היה של פודולינסקי, 24:26 לישראל ו0:2 במערכות.

מערכה שלישית: המערכה השלישית היתה המשך ישיר למערכה השנייה, יתרון זעיר של האנגליות ששיפרו את משחק ההגנה שלהן וביצעו מספר חסימות יפות ליד הרשת. היתרון היה של הבריטיות עד ל-7:5 אבל ויליק ופודלינסקי דאגו למהפך הדרוש ובריצת 0:3 הורידו את הקבוצות לפסק הזמן הטכני הראשון של המערכה ביתרון ישראלי 7:8.

היתרון של ישראל נשמר, זלינגר הרשה לעצמו להמשיך ולשתף שחקניות צעירות ולמשחק נכנסה ליבי חיים מקריית אתא בהופעת בכורה בטורניר. גם איתה נשמר הפער וישראל ירדה לפסק הזמן הטכני השני ביתרון 14:16.

לבריטיות שעובדות כמו ישראל במסגרת מיוחדת כבר שנה וחצי, לא היו תשובות ליכולת הישראלית, ישראל ניצחה 19:25 והשלימה טורניר מושלם בלי לאבד מערכה.

הישראליות ימשיכו לטורניר המוקדמות השני שיתקיים באזרבייג"אן במאי עם נבחרות אזרבייג"ן, אוקראינה ובלארוס, כאשר שתי נבחרות יעפילו לשלב המוקדמות הסופי שיתקיים ביולי בהולנד.

הנבחרת הבריטית תמשיך להתאמן לקראת הופעה מובטחת במשחקים האולימפיים 2012, מה שברור הוא שמצפה להם הרבה עבודה.

תגובות: פרגה: "אני מאוד מרוצה מהקבוצה שלי ומההעפלה לשלב הבא. שלוש המערכות היום לא היו קלות עבורנו, היו לנו בעיות במערכה השנייה, אבל החסימות שלנו היו טובות וההגנה היתה טובה יותר היום. לנצח כזה טורניר ב-3:0 כל משחק זה דבר נפלא בשבילנו".

 

עשיתם היסטוריה היום, בפעם הראשונה העפלתם שלב במוקדמות אליפות עולם?

"כן זו פעם ראשונה ואני שמחה להיות חלק מההיסטוריה זה מוכיח שהשיטה של אריה זלינגר עובדת אבל זו רק אמצע הדרך".

מאמן אנגליה: אני חושב שישראל הראתה הרבה מחויבות, לראות את וילקי משחקת פצועה ונותנת מעצמה לנבחרת זה בהחלט דבר שהשחקניות שלי יכולות ללמוד ממנו. אנחנו מסתכלים על ישראל ויש לנו מה ללמוד ולאן לשאוף ולהיות כמוהם".

אריה זלינגר: "כשמנצחים אני תמיד שמח הראש שלי כבר נמצא באזרבייג"ן בשלב הבא שלנו. הרמה היתה טובה מאוד, פורטוגל הפתיעה אותי ברמה ועל מונטנגרו לא ידענו הרבה. על בריטניה ידעתי הכל, כי חבריי ביפאן דאגו לעדכן אותי. מצפה לנו לב קשה בהמשך עם אזרבייג"ן, אוקראינה ובלארוס, אבל יש מספיק זמן להתכונן.

"בימים הקרובים אשב ואעשה הערכת מצב ואתחיל לתכנן את השלב הבא. אנחנו צריכים לבנות תוכנית שתוריד קצת עומס מהבנות בחודשיים הקרובים עד לסיום משחקי הליגה ואח"כ נחזור לשיא ההכנות עד למוקדמות במאי. אני שמח שהבנות וכל הסובבים אותנו מתחילים לראות תוצאות, אבל הדרך עוד ארוכה וזהו רק צעד ראשון".

נבחרת הגברים: במשחק מוקדם בבית ב,שיחקה בריטניה מול בלארוס.הבלארוסים ניצחו 1:3 ובכך סתמו את הגולל על סיכויי נבחרת ישראל להעפיל לשלב הבא .

 

 

 

 

 
 
חיפוש בגוגל
כל מה שחיפשת על כדורעף
 

 

        כושר גופני בכדורעף

יש מאמנים שהכושר הגופני הוא הדבר הכי חשוב ויש אחרים שמעדיפים להקדיש יותר לעבודה הטכניקה וטקטיקה. על דבר אחד אין ויכוח: ללא כושר גופני מתאים לא ניתן להגיע לתוצאות טובות לאורך זמן. לעומת ענפי ספורט אחרים עם כדור, בכדורעף בולטים 3 מרכיבים של הכושר הגופני שעליהם חייב לשים את הדגש באימוני הכושר: מהירות וניתור או במילים אחרות כוח מתפרץ. לפעמים שוכחים להכניס את האלמנט החשוב ביותר שבלעדיו לא ניתן לשחק כדורעף ברמה: הקואורדינציה...המשך הכתבה 

כל בעל אתר רוצה להיות ראשון בגוגל אבל רק באמצעות קידום אתרים ניתן להגיע למטרה...

 

        כדאי לגלוש

העלאת קבצים | דומיין
בניית אתרים | צלמים | אלבום
תמונות
| לימודים | אחסון אתרים

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

מטרתן של אומנויות לחימה היא לפתח את הגוף והנפש כאחד,לשפר את הכושר הגופני, להגביר את יכולת השליטה הנפשית והגופנית, לפתח את כושר הריכוז והביטחון העצמי... קראטה מלמד ערכים וכבוד כלפי הזולת ומפתח יכולות הגנה עצמית וכישורים נוספים בכל תחומי החיים...

www.karate4u.co.il

 
 

        אתרים מומלצים

עיצוב באנרים | תיקונים
מיסטיקה
| מדריך טיולים
משחקי מחשב

  

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2008 © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"