לחץ כאן להשתתף בפורום

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

חברת תכלת צילום אירועים נוסדה ע"י יאקי יעקב אשר התחיל את דרכו כצלם אירועים מקצועי לפני כ-25 שנה. כיום הצוות של החברה מונה כ-10 צלמים אשר נבחרים בקפידה והם צלמים מקצועיים מובילים בתחום צילום אירועים, צילום חתונות, צילום סטילס, צילום וידאו , עריכת וידאו ועריכת תמונות דיגיטלית ועוד... אחד התכונות הבולטות ביותר בחברת תכלת צילום אירועים היא אהבה למקצוע תוך שימוש באמצעי טכניים החדישים ביותר...

www.tpy1.com

 

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים
הליגה למקומות עבודה

 

 

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום ל אימון אישי ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד:
משחקי מחשב, הורדות, רקעים, שומרי מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

 

        אתרים חדשים

עריכה וידאו | אתר חתונה
מאמן אישי |
 דומיין | רכב
מדריך כושר
| חתולים | תאונה
לוח דירות |
יודאיקה | החזר מס

 

 

המונח החזר מס מתייחס לכספים שנוכו לך מהשכר ומהכנסות אחרות והועברו לידי רשויות המס. עקב שיטת "ניכוי במקור" הנהוגה בישראל ,נגבה לעיתים קרובות ,מס ביתר אותו הנך זכא....

  נבחורות ישראל במוקדמות אליפות העולם 2010

 

הכתבות מופיעות באתר איגוד הכדורעף - 27.12.08  - 5.01.09

דיווחים און ליין מאנגליה !

כל הכתבות והדיווחים ממוקדמות אליפות העולם

נבחרת הנשים ניצחה את בריטניה 0:3 ועלתה לשלב הבא
נבחרת הנשים: הערב בשעה 18:00 ישראל מול בריטניה
3.01.09: ישיר מאנגליה - ישראל מול בלארוס
3.01.09: גברים-ב4-ישראל מול בלארוס,ב8 -הנשים מול פורטוגל
3.01.09: פתיחה חלקה לנבחרת הנשים:0:3 מול מונטנגרו
02.01.09: ניצחון מרשים של נבחרת הגברים על בריטניה
02.01.09: היום-נבחרות ישראל בטורניר מוקדמות אליפות העולם
30.12.08: ניצחון שלישי לנבחרת הגברים מול האוסטרים
27.12.08: ישראל גברה על אוסטריה במשחק אימון
22.12.08: נבחרות ישראל בטורנירים בחו"ל בחודש הקרוב


ישראל הפסידה לבלארוס 3:2 במוקדמות אליפות העולם
 ישראל-בלארוס 3:2 (24:26, 25:19 ,18:25 ,25:22 ,15:11 )
אחרי הניצחון אתמול על בריטניה, התייצבה היום נבחרת הגברים של ישראל למשחק המכריע בטורניר המוקדמות בשפילד מול נבחרת בלארוס.
ישראל פתחה עם שון פייגה, איתמר שטיין, אריאל הילמן, יוחאי דדון, עדי גורן ואלכס שפרנוביץ". הבלארוסים פתחו הייטב עם 2:0 מהיר, אבל ישראל חזרה לשויון, כאשר רק מכות פתיחה רעות של שטיין, פייגה וגורן, מעניקות נקודת יתרון לבלארוס בכל פעם שהכדור עבר לישראל. בפסק הזמן הטכני הראשון היתה התוצאה 8:7 לבלארוס. בחזרה מפסק הזמן הבלארוסים ברחו ל-10:7 אבל שטיין בשתי פעולות חכמות והעברה של כדורים מעל החסימה ושתי הנחתות מצוינות של שפרנוביץ" קבעו 11:11.

טבלת הדירוג לאחר ההספר היום

נבחרת

מש

ניצ

הפ

ניקוד

מער

נקוד

ישראל

2

1

1

3

4-5

182-199

בלארוס

1

1

0

2

2-3

103-107

בריטניה

1

0

1

1

3-1

96-75

ישראל עלתה ליתרון ראשון אחרי 13 דקות של משחק, 12:13, מהנחתה נוספת של שפרנוביץ". המשחק הצמוד נמשך ולפסק הזמן הטכני השני ירדו הקבוצות כשיראל ביתרון 15:16. ישראל חזרה מפסק הזמן עם הנחתה מצוינת של הילמן ומיד אחריה הבלארוסים הנחיתו החוצה והיתרון צמח ל-16:18 לישראל.
 


 


ישראל עלתה ליתרון ראשון אחרי 13 דקות של משחק, 12:13, מהנחתה נוספת של שפרנוביץ". המשחק הצמוד נמשך ולפסק הזמן הטכני השני ירדו הקבוצות כשיראל ביתרון 15:16. ישראל חזרה מפסק הזמן עם הנחתה מצוינת של הילמן ומיד אחריה הבלארוסים הנחיתו החוצה והיתרון צמח ל-16:18 לישראל.

ישראל המשיכה להציג משחק משובח ליד הרשת, למרות היתרון בגובה של הבלארוסים שבשורותיהם משחק שחקן של 2.07 מ", שפרנוביץ" שטיין, פייגה דדון והילמן, התמודדו יפה וישראל עלתה ל-22: 19 ובהמשך ל-20:23. קבלה לא טובה של גורן וחסימה טובה של הבלארוסים לניסיון הנחתה של שפרנוביץ" הביאו את המערכה הראשונה ל-22:23 לישראל ולפסק זמן שלקח אבישי קרפובסקי. מפסק הזמן חזרנו עם הנחתה של הילמן לתוך החסימה של שחקני בלארוס משם הכדור יצא החוצה וישראל עלתה ל-22:24. טעות בהגנה הישראלית אפשרה לבלארוס לצמצם לנקודה ואחריה עוד טעות של פייגה שלא הצליח להעביר את הכדור מעל הרשת והמשחק נעצר לפסק זמן של ישראל בשוויון 24.

ישראל חזרה מפסק הזמן עם הנחתה יפה של הילמן שהעלה אותנו ל-24:25. גורן ניגש לסרב והגיש פשוט מצוין, הבלארוסים לא הצליחו להעביר את הכדור מעל הרשת וישראל ניצחה את המערכה הראשונה 24:26.

מערכה שנייה: פתיחת המערכה השנייה דמתה למערכה הראשונה, בלארוס פתחה פער של 0:2 ישראל חזרה ל-4:4 ואז הבלארוסים עשו ריצה של 4:0 הרבה בזכות מכת פתיחה לא טובה של פייגה וקבלה לא טובה של כדורים בהגנה, כך שלפסק הזמן הטכני הראשון של המערכה השנייה ירדה ישראל בפיגור 8:4. ישראל חזרה מפסק הזמן עם הנחתה יפה של שטיין אבל לבלארוס היה באותן דקות את אלכסנדר אילסטרטוב, ששיחק בעבר בהפועל חצור שדאג להעלות את התוצאה ל-10:6. כאן גם הבלארוסים הוכיחו שהם יודעים להכות מכות פתיחה לרשת, שתיים כאלה, בתוספת חסימה של שטיין החזירו אותנו למשחק למצב של 11:10 לבלארוס.
 

 

בלארוס שוב בעזרתו של אילסטרטוב ברחה ל- 14:11 לישראל וקרפובסקי לקח פסק זמן. ההפרש של בלארוס רק הלך וגדל ככל שהמערכה התקדמה ל-20:14. זו היתה המערכה של בלארוס שכבר פתחה פער 24:15, ישראל עוד ניסתה משהו אבל רק התקרבה בסיום המערכה ניצחון לבלארוס 25:19 ו-1:1 במערכות.

מערכה שלישית: ישראל עלתה הרבה יותר מסודרת למערכה השלישית, שפרנוביץ" שפשוט נמצא בכושר מצוין הופעל שוב ושוב ליד הרשת ובמספר הנחתות מגוונות, אל תוך החסימה, לרחוק ובאלכסון, העלו את ישראל ליתרון 3:6. כששפרנוביץ" עבר לאמצע הגיע הילמן, וישראל בעוד שתי התקפות חכמות שהסתיימו עם הנחתה ממאל של הילמן הגיעה אל פסק הזמן הראשון של המערכה השלישית ביתרון 4:8.

אלכס לוריאן שנכנס לשחק במערכה השלישית היה האחראי על השינוי, לוריאן הכניס סדר במשחק, והיתרון צמח ל-7:10 ובהמשך ל-7:12 לישראל, כשמאמן בלארוס אלכסנדר סינייבסקי מיהר לבקש פסק זמן.

ישראל המשיכה לשלוט במשחק, הנקודות של בלארוס הגיעו מטעויות של ישראל ולא מפעולות מוצלחות של שחקנייה. היתרון של ישראל צמח ל-9:14 אחרי הנחתה חכמה של לוריאן לתוך החסימה הבלארוסית.

למרות הדקות הטובות של ישראל, גם הבלארוסים הם לא בדיוק חבורה של שחקני קולנוע. הגנה מצוינת שלהם עזרה להם לצמצם את התוצאה ל-12:14. קרפובסקי מיהר לבקש פסק זמן, עשה סדר בין השחקנים ומפסק הזמן חזרה הנבחרת עם שתי נקודות חשובות של שפרנוביץ" שהעלה ל-12:16 כאר הקבוצות ירדו לפסק הזמן הטכני השני של המערכה.

ישראל עלתה ל-13:18 אחרי מכת פתיחה מצוינת של לוריאן, הבלארוסים שלחו למשחק את אולג מקנוביץ" הזכור לחובבי הכדורעף בארץ, כאשר שיחק בהוד השרון. גם איתו, המשיך היתרון היראלי לצמוח ל-13:20 והבלארוסים שוב ירדו לפסק זמן.

סרבים מצויינים של זיו בר נצר הוליכו את ישראל ל-14:22 . בלארוס עשתה עוד חילוף, למשחק נכנס לשחק אנטולי קלייסקי , שחקן בגובה ל 2.02 מ" שהצליח לצמצם ל-17:22, אבל זו היתה המערכה של ישראל, לוריאן ושפרנוביץ" בשתי פעולות חכמות הביאו אותנו ל-17:24, בלארוס עוד הצליחה להשיג נקודה, אבל שפרנוביץ" בעוד הנחתה אדירה העלה אותנו ל-18:25 וליתרון 1:2 במשחק כולו.
 


מערכה רביעית: בלארוס עלתה למערכה הרביעית בידיעה שהפסד במערכה הזו הופך את המשחק שלה מחר מול בריטניה למחק אימון בלבד. אבל מנגד התייצבה נבחרת בכחול לבן שלא ויתרה על שום נקודה. נקודה רדפה נקודה ועד כמה זה היה צמוד אפשר להבין כאשר את הנקודה השמינית בלארוס השיגה אחרי ראלי ארוך שכלל 12 מעברי כדור בין הקבוצות. לפסק הזמן הטכני הראשון במערכה הרביעית הקבוצות ירדו ביתרון 8:7 לבלארוס.

המשחק הצמוד נמשך גם אחרי פסק הזמן, היתרון עבר לישראל, אבל הוא היה מזערי, לא יותר מנקודה, וכך זה נמשך, הנחתה של בלארוס, שוויון, ישראל מחזירה בכדור חכם ועולה ליתרון ובלארוס שוב מצליחה להשוות. במצב של 14ף14, הצליחו הבלארוסים לעלות ליתרון 15:14, אבל הנחתה מצוינת של פייגה החזירה אותנו לשוויון ובהמשך שוב ליתרון 15:16. בדקות האלה אלכס שפרנוביץ" הוכיח למה הוא משחק במונפלייה בצרפת ונחשב לאחד מששחקני הכדורעף הטובים בישראל.שפרנוביץ" היה היום בכל מקום, בקבלה מציינת, במסירה, בחסימה ובהנחתות, פשוט ערב מצוין של שפרנוביץ".

ישראל עלתה ליתרון 17:19 אבל שתי הנחתות פחות טובות של שפרנוביץ" שלא צלחו החזירו אותם ליתרון 20:19 וקרפובסקי מיהר לבקש פסק זמן. אחרי פסק הזמן שפרנוביץ" תיקן בעצמו בהנחתה נהדרת ושוב 20:20 והכל פתוח.

שטיין במכת פתיחה לא טובה החזיר את היתרון לבלארוס. היתרון צמח לשלוש נקודות 23:20 לבלארוס, שפרנוביץ" צימק ל-23:21. הבלארוסים עלו ל-24:21. מכת פתיחה לרשת של הבלארוסים צימקו את התוצאה ל-24:22, אבל לא יותר, בלארוס הצליחה להשיג עוד נקודה 25:22 ו-2:2 במשחק.

המערכה החמישית והמכרעת נפתחה עם נקודה לבלארוס ומיד אחריה הנחתה של שפרנוביץ" שהשווה ל-1:1. מכאן בלארוס נטלה את ההובלה והיתרון צמח ל- 5:2 ו-7:4 בהמשך ו-8:5 לבלארוס, בעת החלפת המגרשים.

שפרנוביץ" היה כבר בלי כוחות במערכה החמיששית והדבר ניכר הייטב במשחקה של ישראל. היתרון של בלארוס הלך וצמח ל-12:6. פעולה חכמה של שטיין העניקה נקודה נוספת לישראל ומיד אחריה הנחתה של בלארוס החוצה הציבה את התוצאה על 12:8 לבלארוס. בלארוס עלתה ל14:9, שפרנוביץ" צימק ל-14:10 וטעות של הבלארוסים צימקה ל-14:11 אבל לא יותר, טעות בקבלה של הנבחרת הישראלית העניקה נקודה מנצחת לבלארוס, 15:11 במערכה החמישית וניצחון 3:2 במשחק כולו.

מחר תשחק בלארוס מול נבחרת בריטניהה, ביציע יישבו ששחקני ישראל שיחזיקו אצבעות לבריטים, ניצחון בריטי ישלח את המארגנים אל המחששבון כדי לבדוק למי יחס הנקודות הטוב יותר, הוא זה שיכריע מי תסיים ראשונה, אבל לפני ששאתם ממהרים להצטייד במחששבון, בוא נתפלל קודם ששבריטניה אכן תנצח.

תגובות:
הקפטן אלכס לוריאן : "חבל מאד המשחק הזה היה בידיים שלנו במערכה הרביעית יכולנו לנצח וחבל, עכשיו זה כבר לא תלוי בנו".

אבישי קרפובסקי: "כמה טעויות במערכה הרביעית מנעו מאיתנו את הניצחון היום. יש לנו נבחרת צעירה ואני מקווה שבעתיד נעשה תוצאות טובות יותר. זו הרגשה של פספוס אדיר יכולנו לנצח במערכה הרביעית אבל לאלכס נגמר האוויר, חבל

המאמן הבלארוסי – "יש לכם נבחרת מאורגנת היטב ששיחקה כדורעף מאד אלכסנדר סינייבסקי מסודר שמאד הפתיע אותנו. שחקני ההתקפה שלכם לא מספיק גבוהים אבל מאד מהירים. למזלנו שון פייגה לא היה מספיק טוב היום, ואנחנו ניצלנו זאת".

אתה מכיר אותו?

"כן בוודאי, אני עוקב אחרי הכדורעף שלכם, שיחקנו נגד ישראל בעבר בכל הרמות ואני בהחלט מכיר אותו ויודע מה הן היכולות האמיתיות שלו".

 

 

 

 

 

 

 
 
חיפוש בגוגל
כל מה שחיפשת על כדורעף
 

 

        כושר גופני בכדורעף

יש מאמנים שהכושר הגופני הוא הדבר הכי חשוב ויש אחרים שמעדיפים להקדיש יותר לעבודה הטכניקה וטקטיקה. על דבר אחד אין ויכוח: ללא כושר גופני מתאים לא ניתן להגיע לתוצאות טובות לאורך זמן. לעומת ענפי ספורט אחרים עם כדור, בכדורעף בולטים 3 מרכיבים של הכושר הגופני שעליהם חייב לשים את הדגש באימוני הכושר: מהירות וניתור או במילים אחרות כוח מתפרץ. לפעמים שוכחים להכניס את האלמנט החשוב ביותר שבלעדיו לא ניתן לשחק כדורעף ברמה: הקואורדינציה...המשך הכתבה 

כל בעל אתר רוצה להיות ראשון בגוגל אבל רק באמצעות קידום אתרים ניתן להגיע למטרה...

 

        כדאי לגלוש

העלאת קבצים | דומיין
בניית אתרים | צלמים | אלבום
תמונות
| לימודים | אחסון אתרים

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

מטרתן של אומנויות לחימה היא לפתח את הגוף והנפש כאחד,לשפר את הכושר הגופני, להגביר את יכולת השליטה הנפשית והגופנית, לפתח את כושר הריכוז והביטחון העצמי... קראטה מלמד ערכים וכבוד כלפי הזולת ומפתח יכולות הגנה עצמית וכישורים נוספים בכל תחומי החיים...

www.karate4u.co.il

 
 

        אתרים מומלצים

עיצוב באנרים | תיקונים
מיסטיקה
| מדריך טיולים
משחקי מחשב

  

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2008 © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"