לחץ כאן להשתתף בפורום

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

חברת תכלת צילום אירועים נוסדה ע"י יאקי יעקב אשר התחיל את דרכו כצלם אירועים מקצועי לפני כ-25 שנה. כיום הצוות של החברה מונה כ-10 צלמים אשר נבחרים בקפידה והם צלמים מקצועיים מובילים בתחום צילום אירועים, צילום חתונות, צילום סטילס, צילום וידאו , עריכת וידאו ועריכת תמונות דיגיטלית ועוד... אחד התכונות הבולטות ביותר בחברת תכלת צילום אירועים היא אהבה למקצוע תוך שימוש באמצעי טכניים החדישים ביותר...

www.tpy1.com

 

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים
הליגה למקומות עבודה

 

 

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום ל אימון אישי ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד:
משחקי מחשב, הורדות, רקעים, שומרי מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

 

        אתרים חדשים

עריכה וידאו | אתר חתונה
מאמן אישי |
 דומיין | רכב
מדריך כושר
| חתולים | תאונה
לוח דירות |
יודאיקה | החזר מס

 

 

המונח החזר מס מתייחס לכספים שנוכו לך מהשכר ומהכנסות אחרות והועברו לידי רשויות המס. עקב שיטת "ניכוי במקור" הנהוגה בישראל ,נגבה לעיתים קרובות ,מס ביתר אותו הנך זכא....

  נבחורות ישראל במוקדמות אליפות העולם 2010

 

הכתבות מופיעות באתר איגוד הכדורעף - 27.12.08  - 5.01.09


דיווחים און ליין מאנגליה !

כל הכתבות והדיווחים ממוקדמות אליפות העולם

נבחרת הנשים ניצחה את בריטניה 0:3 ועלתה לשלב הבא
נבחרת הנשים: הערב בשעה 18:00 ישראל מול בריטניה
3.01.09: ישיר מאנגליה - ישראל מול בלארוס
3.01.09: גברים-ב4-ישראל מול בלארוס,ב8 -הנשים מול פורטוגל
3.01.09: פתיחה חלקה לנבחרת הנשים:0:3 מול מונטנגרו
02.01.09: ניצחון מרשים של נבחרת הגברים על בריטניה
02.01.09: היום-נבחרות ישראל בטורניר מוקדמות אליפות העולם
30.12.08: ניצחון שלישי לנבחרת הגברים מול האוסטרים
27.12.08: ישראל גברה על אוסטריה במשחק אימון
22.12.08: נבחרות ישראל בטורנירים בחו"ל בחודש הקרוב

 

02.01.09: ניצחון מרשים של נבחרת הגברים על בריטניה
ישראל-בריטניה 1:3 (,25:21,14:25, 22:25, 14:25)
נבחרת הגברים של ישראל עלתה למשחק הפתיחה של טורניר מוקדמות אליפות העולם, שנערך בסוף השבוע הזה בשפילד אנגליה מול הנבחרת המקומית עם איתמר שטיין בהרכב, למרות הפציעה ממנה הוא סובל בברך.
ישראל פתחה עם שון פייגה, שטיין, אריאל הילמן, יוחאי דדון, עדי גורן ואלכס שפרנוביץ". למרות הפציעה, שטיין היה אחראי לשתי הנקודות הראשונות של ישראל בהנחתה, את השלישית הוסיף אלכס שפרנוביץ"בדרך ל-0:3, שון פייגה הוסיף הנחתה ובמצב של 0:4 שלוש דקות מפתיחת המשחק המאמן האנגלי כבר לקח פסק זמן.
מפסק הזמן חזרה ישראל עם משחק הגנה מצוין והנחתה נוספת של פייגה, בדרך ל-0:5. האנגלים הצליחו להשיג נקודה רק לאחר חמש דקות של משחק, אבל ישראל כבר טיפסה ל-1:8 לפני שנקבע פסק הזמן השני.
מפסק הזמן הטכני בריטניה חזרה עם הנחתה מצוינת מהמרכז של מרק מקגיברן, אחריו באו שתי חסימות טובות של דני וויימס, בתוספת חסימה לא טובה של ההגנה הישראלית והבריטים רצו ל-5:0 שצמצמו את התוצאה עד ל-6:8 ובמצב הזה אבישי קרפובסקי מיהר לקחת פסק זמן.
דדון בכמה פעולות טובות בהתקפה והגנה טובה של הילמן וגורן שוב פתחו פער בטוח לישראל עד ל-8:14 במערכה. הנבחרת היראלית היתה עדיפה במערכה הראשונה, שפרנוביץ עשה עבודה מצוינת בקבלה, פייגה, דדון ושטיין הוציאו לפועל בהנחתות. ישראל עלתה ל-11:20 ובהמשך 12:22 בדרך לניצחון במערכה הראשונה 14:25 .
מערכה שנייה : המערכה השנייה נפתחה עם הנחתה לא טובה של שפרנוביץ", אבל מיד אחריה הגיעה הנחתה מצוינת של פייגה שאיזנה את התוצאה ל-1:1.
המערכה השנייה היתה צמודה יותר עם יתרון לבריטים שדיצאו מהלם המערכה הראשונה. למחק נכנס המתאזרח של הבריטים בקרה אולוואדמילאולה, כן זו לא טעות השם הארוך שלו. בקרה חסם שלוש פעמים את שפרנוביץ", הוסיף הנחתה ובריטניה ברחה ליתרון 8:5. שהביאו את קרפובסקי לקחת פסק זמן.
ישראל צמצמה ל-11:10 , בקרה העלה את בריטניה במחק חכם ל-12:10. הפער הזה נמשך עד לפסק הזמן שלקחה הטלוויזיה במצב ל 16:14 לבריטניה. ישראל חזרה מפסק הזמן עם הנחתה חכמה של פייגה ונקודה נוספת שהשיג עדי גורן בדרך לשווויון. נקודה רדפה נקודה, במצב של 19:19 בריטניה שוב הפעילה את בקרה שבחסימה ובהנחתה העלה אותה ל-21:19 וישראל שוב לקחה פסק זמן.
בריטניה עלתה ל-22:19 . ול-23:20. הילמן צמצם ל-23:21 בהנחתה על הקצר, אבל לא יותר, בריטניה השיגה עוד שתי נקודות בדרך ל-25:21 במערכה השנייה ו-1:1 במשחק.
מערכה שלישית :
ישראל פתחה הייטב את המערכה השלישית עם שטיין, פייגה ושפרנוביץ בקו הקדמי, גורן, הילמן ועומרי שוורץ בקו האחורי. ישראל עלתה ל-0:4 מהיר. בריטניה השיבה בריצה של 3:0, והמשחק שוב צמוד. ישראל עלתה ל-6:8 ול-6:10 במשחק טוב של דדון בהתקפה ושל עמרי שוורץ בהגנה. הבריטים צמצמו ל-11:12 וקרפובסקי שוב לקח פסק זמן כדי לארגן את השורות.
בריטניה חזרה מפוקסת יותר מפסק הזמן ועלתה ל-13:12, אבל שוב דקות טובות של שפרנוביץ" ושטיין בהתקפה החזירו לישראל את היתרון 13:15. חסימה של קריסטופר למונט והנחתה של בן פיפס קבעו שוב שוויון 15:15. שתי הנחתות רעות של הבריטים העלו את ישראל ל-15:17. שטיין הוסיף נקודה נפלאה ממכת פתיחה וישראל עלתה ליתרון 15:18 ועכשיו תורם של הבריטים היה לקחת פסק זמן.
בריטניה צמצמה ל-17:18, ישראל בעיקר בזכות דקות טובות של דדון בהגנה עלתה ליתרון 19:22. בריטניה השיגה עוד נקודה אבל חסימה מצוינת של פייגה שמרה על היתרון 21:24 לישראל. פייגה הנחית ארוך והחוצה כדי לקבוע 22:24 לישראל והבריטים מיהרו לבקש פסק זמן, אבל זה לא עזר להם יותר מידי, חסימה טובה של שטיין העניקה לישראל את הנקודה ה-25 וניצחון במערכה השלישית.
מערכה רביעית: ישראל עלתה למערכה הרביעית במטרה לסגור עניין ולא להיגרר למערכה חמישית, שתכביד על השחקנים לקראת המשחק מחר מול בלארוס. הילמן ושפרנוביץ" דאגו ליתרון 3:8. הבריטים צמצמו ל-5:8 אבל פייגה נכנס לפעולה לצידו של דדון בהתקפה וישראל שוב פתחה פער מבטיח 6:11.
ישראל המשיכה לשלוט במשחק והפער רק הלך וגדל עד ל-9:16 והנבחרות ירדו לפסק זמן טכני. אחריו ישראל חזרה עם פייגה בעמדת הפתיחה, שני סרבים טובים שלו העלו את ישראל ליתרון שיא במערכה ובמשחק כולו, 9:18 והבריטים מיהרו לבקש פסק זמן נוסף.
הבריטים שוב הפעילו את בקרה עם שם המשפחה הארוך, כדי להשיג שלוש נקודות ולצמצם 12:20. פייגה במשחק חכם ליד הרשת העלה את ישראל ל-12:22. הבריטים השיגו עוד שתי נקודות, אבל שפרנוביץ" בהנחתה ומיד אחריה בעוד חסימה, קבע 14:24 לישראל. הנקודה האחרונה היתה של שטיין שהנחית קצר וחלש כדי לקבוע 14:25 לישראל וניצחון 1:3 בפתיחת הטורניר.

תגובות :
אלכס שפרנוביץ" : "בסה"כ הופתעתי מהיכולת של הבריטים.ציפיתי ליותר. גם אנחנו לא היינו ביכולת טובה הערב, למרות הניצחון. מחר מול בלארוס נצטרך להיות טובים יותר".
הקפטן אלכס לוריאן "אני לא חושב שהצגנו רמה מספיק טובה היום, מחר נצטרך להיות טובים יותר. אני שמח שניצחנו".
המאמן האנגלי הארי ברוקינג: "נכנסנו רע מאוד למשחק בכלל, אתם יכולים לדמיין מה זה לפתוח בפיגור 1:8. ניסיתי לשנות ולגרום לקבוצה שלי לצאת מההלם שאחז בהם. זה חזר משום מה במערכה הרביעית".


 

אבישי קרפובסקי :"לא היה לנו מידע על הנבחרת האנגלית וציפינו להרבה יותר. אני שמח שבערב לא גדול שלנו היינו בסדר וניצחנו. מחר נגד בלארוס זה יהיה סיפור שונה, הם נבחרת חזקה יותר והמשחק יהיה יותר מהיר, אני מקווה שנצליח לעשות את העבודה ולנצח גם אותם".
בנבחרת הבלארוסית משחקים שניים שמוכרים היטב לחובבי הכדורעף הישראלי – אליסטרוב ששיחק בהפועל חצור ומקאנוביץ" ששיחק בהוד השרון.
 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
חיפוש בגוגל
כל מה שחיפשת על כדורעף
 

 

        כושר גופני בכדורעף

לפעמים מאמנים שוכחים לעבוד באימונים על האלמנט החשוב ביותר שבלעדיו לא ניתן להצליח ב משחקים: כושר גופני. יש מאמנים שהכושר הגופני הוא הדבר הכי חשוב ויש אחרים שמעדיפים להקדיש יותר לעבודה הטכניקה וטקטיקה. על דבר אחד אין ויכוח: ללא כושר גופני מתאים לא ניתן להגיע לתוצאות טובות לאורך זמן. לעומת ענפי ספורט אחרים עם כדור, בכדורעף בולטים 3 מרכיבים של הכושר הגופני שעליהם חייב לשים את הדגש באימוני הכושר: מהירות וניתור או במילים אחרות כוח מתפרץ. ...המשך הכתבה 

כל בעל אתר רוצה להיות ראשון בגוגל אבל רק באמצעות קידום אתרים ניתן להגיע למטרה...

 

        כדאי לגלוש

העלאת קבצים | דומיין
בניית אתרים | צלמים | אלבום
תמונות
| לימודים | אחסון אתרים

 

 

        עסקים שאוהבים כדורעף

מטרתן של אומנויות לחימה היא לפתח את הגוף והנפש כאחד,לשפר את הכושר הגופני, להגביר את יכולת השליטה הנפשית והגופנית, לפתח את כושר הריכוז והביטחון העצמי... קראטה מלמד ערכים וכבוד כלפי הזולת ומפתח יכולות הגנה עצמית וכישורים נוספים בכל תחומי החיים...

www.karate4u.co.il

 
 

        אתרים מומלצים

עיצוב באנרים | תיקונים
מיסטיקה
| מדריך טיולים
משחקי מחשב

  

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2008 © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"