פסיכולוג
 
 
מכונת קפה
 
 

 עסקים שאוהבים כדורעף

מטרתן של אומנויות לחימה היא לפתח את הגוף והנפש כאחד,לשפר את הכושר הגופני, להגביר את יכולת השליטה הנפשית והגופנית, לפתח את כושר הריכוז והביטחון העצמי... קראטה מלמד ערכים וכבוד כלפי הזולת ומפתח יכולות הגנה עצמית וכישורים נוספים בכל תחומי החיים...

www.karate4u.co.il

 
החזר מס
 
 
מכונת אספרסו
 
 
זיקפה
 
הלוואות
 
בדיחות
 
משפטים לפייסבוק

 

  הכדורעף – המשחק כאולם ביתי

 

מאת יגאל ברמן , צילום מקס קורן - 1.12.08

ביום רביעי האחרון הגעתי לראשונה העונה לצפות במשחק כדורעף נשים מליגת העל. בגלל היותי תושב בירת הנגב העדפתי להגיע למתחם הספורט של אוניברסיטת בן גוריון כדי לבדוק האם הציפיות הגבוהות שהציבה לעצמה אס"א באר שבע בתחילת העונה אכן התממשו והיא תהפוך לקבוצת צמרת בליגת העל. 

מולה התייצבה עירוני אשקלון שכל רצונה הוא להישאר עונה נוספת בליגה הבכירה. הציפיות של מנהל אס"א, ירון שוורץ המריאו לשחקים בעקבות ניצחון הבית על הפועל כפ"ס יומיים קודם לכן, שבו נכחו כ-200 צופים המהווים את קהל השיא העונה בליגה. הקהל היה אחד המפתחות הבולטים בניצחון על כפ"ס ולדעת שוורץ אף היה השחקן, או במקרה הזה השחקנית השביעית של הקבוצה.


 


אשקלון היוותה יריב שקול רק במערכה השניה שבה הפסידה 25:21 כשבשתי האחרות באר שבע פשוט שטפה את המגרש, ניצחה 13:25 ו- 10:25,סגרה סיפור תוך פחות משעה ומתבססת כעת במקום השישי בליגה מתוך 10 קבוצות.
כאחד שמאכלס לעיתים קרובות את שער חמש של איצטדיון וסרמיל החוויה הייתה קצת שונה.
 


המעבר מאיצטדיון שבו חמשת אלפים אוהדים נלהבים וססגוניים שמעודדים 90 דקות ללא הפסקה, לאולם קטן שמאית מהם, רובם ככולם סטודנטים שסיימו זה עתה אימון בחדר כושר, ובאים לצפות ב"עוד" משחקים כדורעף היה לי קצת מוזר. לכל מי שצפה במשחק ברור שלא מדובר ב"עוד" משחק כדורעף אלא במשחק אמצע טבלה של ליגת העל. אם תרצו להשוות זאת לכדורגל אז מדובר במפגש בין בני יהודה להפועל פ"ת. יהיו אלה שיגידו כי אין מה להשוות בין שני הענפים. נכון שהכדורגל הוא ענף הספורט הפופולרי ביותר בארץ ומושקעים בו כספים רבים מצד בעלי הקבוצות בשלושת הליגות הבכירות בישראל. כדורעף לעומת זאת מסתמן כענף ביתי עם קהל אוהדים מצומצם שבא לאולם מתוך אהבה למשחק ולא במטרה להוציא אגרסיות בעקבות שבוע עבודה לחוץ. לא תשמעו מהם צעקות וקללות גם אם ההנחתה יצאה החוצה או הקבלה לא הייתה מושלמת. הכל באווירה טובה ונינוחה. והכל ברוח ספורטיבית.
 

 

תקציב קבוצת הנשים של אס"א באר שבע לא מדגדג את השכר השנתי של חלוץ הפועל ב"ש, אוהד קדוסי לבדו. למרות זאת נראה כי נבנתה קבוצה חזקה שהולכת ומלכדת מסביבה קהל אוהדים שצפוי ללוות את קבוצת הנשים מבאר שבע להצלחות בעתיד, ועם הסגל העומד לרשותו של המאמן רועי נתיב ועוזרו ירון שוורץ השמיים הם הגבול.

 
 
 

 

 

 

 
 
 
התאמת מזלות
 
 
ירח דבש
 
 
טיפול בחרדות
 
 
בגרות במתמטיקה
 
 
טיפול זוגי
 
 
שירותי אחסנה
  

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים, קידום אתרים ואחסון אתרים 2008 © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"