לחץ כאן להשתתף בפורום

        המליץ על האתר שלנו !
 

       חדש באתר

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

        מבזקי כדורעף

  כוכב יאיר מביאה אופי למשחק

 

מאת חיימי שקד - 19.01.08

ביום ד' ה-16 לינואר נפגשו כפר סבא וכוכב יאיר באולם "אלון" בכפר סבא למשחק  גומלין במאבק על המקום החמישי. במהלך כל המפגשים הקודמים לסדרת הפליאוף התחתון  ניצחה כפר סבא את כוכב יאיר בניצחונות משכנעים של 3:0 כאשר נכנסה לסדרת הפליאוף עם היתרון.  היה ברור שלמשחק

הראשון בפליאוף בין שתי הקבוצות יש משמעות פסיכולוגית ענקית, אם כפר סבא מנצחות את המשחק הן קובעות עובדה חד משמעית שכוכב יאיר לא מנצחת אותם השנה, דוחקת את כוכב יאיר לפינה ומשאירה להם סיכוי קלוש לנצח את המשחק האחרון. אבל לאחר פתיחה צולעת של העונה לכוכב יאיר הייתה תוכנית אחרת,  כאשר הצליחו צוות המאמנים והשחקניות להביא את החיבור של הקבוצה בדיוק בזמן  הנכון.


העלילה ובה כפר סבא לוקחת בהליכה את סידרת המשחקים קיבלה תפנית דרמתית כאשר כפר סבא הגיעה למשחק הראשון בסדרה באחד מהאולמות הביתיים בארץ הידוע בכנויו "הקופסה הכתומה" ואל מול 150 צופים דוחפים ורעשנים וקבוצה נחושה שמספקת  את הסחורה הפסידה כפר סבא במותחן שנגמר בהפסד 3:2 (15:13 במערכה החמישית).

למשחק הגומלין הגיעו שחקניות כפר סבא כשהן נחושות לשמור על המקום החמישי בו היו כל העונה, אך כוכב יאיר המשוחררות לא הותירו להן שום אפשרות. הן עלו על המגרש, והחל מהנקודה הראשונה היה ברור שהן באו רק בשביל דבר אחד – לנצח.

 

המערכה הראשונה התחילה שקולה יחסית, כוכב יאיר פתחה פער של מספר נקודות, שנשמר לאורך רוב המערכה, כשמדי פעם מצליחה כפר סבא לצמצם את הפער. לקראת סוף המערכה שמו כוכב יאיר את הרגל על הגז, וזו הסתיימה 25:19.
במערכה השנייה היה נדמה שכוכב יאיר שורפות את המגרש, כשכפר סבא מתקשה לתת מענה הולם להתקפות היעילות, החסימות הבלתי עבירות וההגנה המדהימה שהפגינו כוכב יאיר. המערכה הסתיימה בתוצאה 25:12.

בתחילת המערכה השלישית נראה היה שכפר סבא מתאוששות כאשר  הובילו 3:0 בפתיחה. אך כוכב יאיר מהר מאוד, השוו את התוצאה פתחו פער מרשים וסגרו את המשחק בתוצאה 25:14, וסך הכול 3:0 במניין המערכות. 

 ראוי לציין, מלבד המשחק המשובח של כל שחקניות כוכב יאיר, את הקהל הכוכב יאירי (הידוע בכינויו – "הקומץ" ) המלווה את הקבוצה כל העונה, שהופיע בליווי דרבוקות ושלטים, ונתן לקבוצה רוח גבית לניצחון, והרגשה שהן משחקות בבית.

עוד קוריוז קטן, זאת שנה שניה שכוכב יאיר עוקפת את כפר סבא בישורת האחרונה וגונבת להם את המקום החמישי מהידיים. מוסר השכל, למי ששואל הוא  "שזה לא נגמר עד שהגברת השמנה לא שרה" כלומר הכי חשוב לנצח במשחקים החשובים ואולי לא כל כך כדאי לעשות רעש ממשחקים לא חשובים, כי פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה. הטיפ הזה הוא בחינם חברים.

 

קרא עוד על הקבוצה אליצור כוכב יאיר


לגלריה התמונות של כוכב יאיר נגד מועדון כדורעף נווה שאנן

 

 

 

 


     העדכון האחרון 28.12.07

 

חיפוש כדורעף-הכל כאן  
    הפועל כפר סבא נשים  
    ליגה למקומות עבודה  
     מועדון כדורעף חדרה  
 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

 

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"