לחץ כאן להשתתף בפורום

        המליץ על האתר שלנו !
 

       חדש באתר

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

        מבזקי כדורעף

 

  מטה אשר: יוסי הרן: "תואר זה לא מלה גסה אבל..."

 

הכתבה מופיעה בעיתון "צפון 1", כתב וצילום יואב מינץ -  4.01.08

יוסי הרן: "תואר זה לא מלה גסה, אבל צריך לעבוד קשה בשביל זה"

מנכ"ל הפועל מטה אשר, מוליכת הטבלה של ליגת העל בכדורעף, מסכים לשחרר לתקשורת סוף סוף את מה שכולם רואים העונה לראשונה זה מספר עונות, אבל

מזהיר: "נצטרך להיות בכושר טוב ואז הכל פתוח". להצלחה יש גם מחיר: "העליה לשלבים הגבוהים תחייב אותנו ליותר כסף. אנחנו עושים כל מאמץ שהתקציב לא יהיה גרעוני, למרות שהמשימה בכלל לא קלה"

 

מאת יואב מינץ, yoaviraz@gmail.com

 

מוליכת הטבלה של ליגת העל בכדורעף הפועל מטה אשר, תתייצב בשבועיים הקרובים לשני משחקים חשובים שיקבעו רבות את המשך דרכה בעונה המוצלחת עד כה. כזכור יצאה מטה אשר לפגרת ראש השנה האזרחית, אחרי נצחון חוץ שהושג עם הרבה אופי על הפועל המעפיל 2:3, נצחון שהותיר את מטה אשר בראש הטבלה. המאמן נעם כץ החמיא לשחקניו אבל הבהיר להם במהלך הפגרה כי הם צריכים לעלות ממוקדים לכל משחק ולזכור שהלחץ מדי משחק הוא על מטה אשר. בשבוע הפגרה חסרה הקבוצה למשך ארבעה ימים את אליאב דדוש ששהה עם נבחרת ישראל בטורניר חג המולד בשווייץ. כץ אמר כי אין לו ספק שנבחרת צריכה לכלול גם את שחקניו הצעירים רומן אוסטרובסקי ודניאל סעדה, שלדעתו הוכיחו התקדמות גדולה העונה.

ביום שלישי הקרוב, 19.30 תארח מטה אשר באולם בנעמן את עירוני בת ים, שאולי לא נמצאת בצמרת הגבוהה אבל היא בהחלט קבוצה מנוסה שעלולה להפתיע את מטה אשר בביתה. ארבעה ימים לאחר מכן (מוצ"ש, 12.1, 19.30) תתייצב מטה אשר בנעמן לאחד המבחנים החשובים שלה בדרך לתואר אפשרי, ברבע גמר הגביע נגד מכבי ת"א (הגומלין ב-26.1, בהדר יוסף). בהנהלת הקבוצה מקווים שהצלחתה מתחילת העונה עד כה, תמלא  את יציעי האולם בנעמן לראשונה זה שנים רבות, ותסייע לגיוס הכספים לייצוב התקציב.

מנכ"ל הקבוצה יוסי הרן: "אני חושב במחינה מקצועית הקבוצה עשתה דרך מוצלחת מתחילת העונה וסיימה את החלק הזה בצורה פנטנסטית. הקבוצה התאמנה גם בפגרה למרות שדדוש היה בנבחרת ואדריאן גונזלס היה בחופש".

תארת לעצמך בתחילת העונה שבנקודת הזמן הזו, תהיו במקום הראשון? "האמת שלא, אבל כרגע הטבלה לא משקרת. נצחנו את הקבוצות המובילות (הוד השרון וקרית אתא) והצגנו שחק מצוין גם בהפסד חוץ נגד מכבי תל אביב. אבל אנחנו לא צריכים להסתנוור כי אנחנו נכנסים לסידרה מאד קשה של משחקים. בתים ביום שלישי, אחר כך רבע הגמר נגד מכבי תל אביב ובהמשך הוד השרון מכבי תל אביב וקרית אתא בליגה. אם נשמור על הביחד שלנו, על החדוות משחק והואופי ברגעים הקשים, עוד נכונים לנו הרבה משחקים טובים ורגעים יפים".

אפשר סוף סוף להגיד אחרי זמן רב, שמטה אשר הולכת על אחד התארים? "יש לנו סגל שחקנים מצוין, ההנהלה בראשות מיכאל קישון ועם חרתם של ניר מזרחי ועפר מסד המנוסים, נותנת לשחקנים שקט תעשייתי. אנחנו בהחלט בין ארבע הקבוצות הטובות השנה אבל נצטרך להיות בכושר טוב ואז הכל פתוח. תואר זה לא מלה גסה, אבל צריך לעבוד קשה בשביל זה. רואים את זה בהשקעה של המאמן נעם כץ באימונים ומסביב".

וזה בטח מחייב השקעה של ההנהלה בתקציב יותר גדול. "בהחלט. הריצה לצמרת הצריכה גם תקציב יותר גדול יחסית (התקציב העונה כ-800 אלף ₪ - י.מ.). אנחנו עושים מאמצים גדולים לגייס עוד כסף בנוסף למועצה שנותנת סכום מאד יפה וגם  טבעול ומילואות. רתמנו משרד פרסום שבעזרתו ננסה לגייס את הכסף הדרוש (כ-100 אלף ₪).

העליה ל-4-1 ואולי לשלבים יותר גבוהים תחייב אותנו ליותר כסף. אנחנו עושים כל מאמץ שהתקציב לא יהיה גרעוני, למרות שהמשימה בכלל לא קלה".

התקציב שלכם ביחס לכדורסל, ממש קטן ועדיין קשה לכם. "תוך כדי הדפסת העיתון, מקבלים בעלי עסקים ואנשים פרטיים באזור, פניות מסודרות לעשות כל מאמץ לעזור לקבוצת הכדורעף שמתבססת על טהרת החומר המקומי, עם בית ספר לכדורעף שכולל יותר מ-400 בני נוער ובהם קבוצת מצוינות, וגם במגזר הערבי וגם בבתי הספר באזור".

אתם באמת קצת שונים בנוף הספורטיבי שלנו. "אני חושב שאין עוד קבוצה ברמה שלנו, שמתבססת על תוצרת מקומית ובכל זמן נתון על המגרש נמצאים שלושה שחקנים משלנו בשישיה, כחלק מהמדיניות של ראש המועצה יהודה שביט. אני קורא לכולם להגיע כבר ביום שלישי הקרוב לנעמן למשחק נגד בת ים בליגה ובמוצ"ש לרבע גמר הגביע בנעמן נגד מכבי ת"א. זו בהחלט הזדמנות טובה למלא את האולם כמו בתקופות הטובות. אני מקווה שנוכל להפתיע את מכבי ת"א והדרך לשלבים הגבוהים בגביע תהיה סלולה".

yoaviraz@gmail.com

 
 

 

 


     העדכון האחרון 28.12.07

 

חיפוש כדורעף-הכל כאן  
    הפועל כפר סבא נשים  
    ליגה למקומות עבודה  
     מועדון כדורעף חדרה  
 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

 

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"