לחץ כאן להשתתף בפורום

        המליץ על האתר שלנו !
 

       חדש באתר

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

        מבזקי כדורעף

 

  מועדון כדורעף נווה שאנן - הצלחות בכל הליגות

 

מאת טל לב, צילום מ.כ. נווה שאנן - 20.12.07

לפני התחלת הפליי-אוף הבטיחה הקבוצה הבכירה של מועדון כדורעף נווה שאנן את המקום השלישי בליגהבשבוע החולף יצאה קבוצתנו למשחק מכריע בעמק הירדן, ושבה משם עם ניצחון מרשים 3:1 על הקבוצה הביתיתהישג גדול זה הושג בעזרת צוות שחקניות ישראליות לוחמות וממושמעות

טקטית, כאשר הרוח הקבוצתית שאפיינה אותנו לאורך כל העונה תרמה רבות גם להישג זה הקבוצה מצליחה על אף שבהרכב הפותח משחקות 4 שחקניות צעירות מאוד (גיל 22 ומטה), ואף הליברו – נסטיה שטלוב שחקנית צעירה אף היא.
אך למרות גילן הצעיר של רב השחקניות הקבוצה הוכיחה בגרות ויכולת עמידה בלחצים מצויינת, כאשר לאורך העונה לא הפסידה אף מערכה לקבוצות ממקומות 5-8 וגברה על עמק הירדן פעמיים, למרות שעמק הירדן – קבוצה המחוזקת על ידי שתי שחקניות זרות איכותיות.

 
 

בכך למעשה, השיגה הקבוצה את מטרתה – להשאר בארבע הקבוצות המובילות (הישג שבשנים האחרונות הושג בעזרת שחקניות זרות) ובעצם ההישג גדול יותר – בעצם התברגותה במקום השלישי.
חיים קסל – מנהל מקצועי ומאמן הקבוצה: "אני חש גאווה גדולה להוביל קבוצה של שחקניות צעירות, שמתאמנות בצורה מצויינת במשך כל העונה ומשחקות עם הרבה שמחת משחק, כמו כן אני שמח כי הקבוצה מבוססת על סגל שחקניות ישראלי בלבד, עם שחקנית אחת בלבד שמתאמנת עם נבחרת ישראל.  להצלחה הגדולה תרמה גם כל המערכת הארגונית של המועדון, וכמובן עוזר המאמן המסור שלי שאחראי על כל תוכניות הכושר גופני במועדון ובקבוצה בפרט- ניר שאול.  

למרות שההצלחה הגיעה מהעבודה המצויינת של כל שחקניות הקבוצה , אך אני רוצה לציין 4 שחקניות מובילות: הקפטן – מורן צור, גיזלה רודריגז, אולה חוזיאבה ואנסטסיה שטלוב.  כמו כן תרמו להישג המוסרת הצעירה, בת 20- אליאנה חזן שמתקדמת רבות במהלך העונה, השחקנית הותיקה – טל לב שתרמה רבות בחיבור הקבוצה ברגעים החשובים, ושתי הקבלניות – שושנית סליבקה ויערה בראון שהצטרפה במהלך העונה ותרמה רבות במשחק הקבלה."

הקבוצה מתחילה להתכונן למשחקי הפלייאוף ומקווה להמשיך, כמקור השראה לכדורעף טוב ואיכותי בעיר חיפה.

לגלריה של הקבוצה הבחירה נגד מועדון כדורעף רעננה

 

 

הקבוצה הצעירה של המועדון שמשחקת בליה ארצית גברים החלה את עונתה הראשונה בליגה עם רצף של 4 הפסדים רצופים ולאחריהם החלה לנצח רצף של ארבעה משחקים רצופים עד עכשיו.
הקבוצה בנויה משחקנים צעירים ברובם הלומדים בכיתות ט-י.
הקבוצה מתקדמת, תחת הדרכתו של שי ברון וניכר כי היא מתקדמת ממשחק למשחק.
כתוצאה מהצלחות אלו ומהתקדמות השחקנים הצעירים, סיימו אף שחקני הקבוצה הצעירים במקום הראשון בהתמודדותם במרכזי
מצויינות, כאשר גברו על מטה אשר ועילבון לשחקנים הצעירים הצטרף ניר הנדלר, מוסר נבחרת הנוער לשעבר, אשר תורם רבות מניסיונו ועוזר רבות לשחקנים הצעירים להתקדם.
שחקנים שהתקדמו במיוחד בשלושת החודשים האחרונים: רועי ויזינגר, שון קסל וטל אלבו.  להצלחת הקבוצה תרמו גם ישי דובינסקי – הליברו, איגור קונדרטוב ואור בוקר.
 

 

הקבוצה המובילה בליגה ארצית נשים סיימה את סיבוב המשחקים הראשון ללא הפסד.  הישג זה הינו הישג גדול ביותר , בהתחשב בעובדה שכל השחקניות מלבד שתיים הן תלמידות בית ספר.  לאורך כל סיבוב המשחקים ניכר כי השחקניות רוכשות ניסיון ולומדות לנצח מערכות גם במצבים קשים וכך שומרות  על מאזן נצחונות מרשים.
הקבוצה מפגינה יכולת קבוצתית גבוהה, מלוכדת מאוד ונחושה להשיג את מטרתה. את לכידות הקבוצה ניתן לראות הן במגרש והן במפגשים חברתיים בין כל בנות הקבוצה מעבר לשעות האימונים.
השחקניות הבולטות המובילות את הקבוצה להישג זה הן: קפטן הקבוצה והמוסרת- אלינה טפיקין, הילה הוטמכר  ומאיה אייזיק.  כמו כן חשוב לציין את ההתקדמות הגדולה במהלך העונה של: שון וייסמן ואילונה פילוסוב.

טל לב – מאמנת הקבוצה: "אני שמחה מאוד וגאה בשחקניות הקבוצה על עונה מוצלחת זו.  השחקניות מתקדמות באופן משמעותי במהלך העונה ואני מקווה שאכן נעמוד במטרה ונסיים את העונה במקום הראשון".

 
 
 

 

 


     העדכון האחרון 19.12.07

 

חיפוש כדורעף-הכל כאן  
    הפועל כפר סבא נשים  
    ליגה למקומות עבודה  
     מועדון כדורעף חדרה  
 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

 

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"