המליץ על האתר שלנו !
 

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

       האם ידעת ש...

        מבזקי כדורעף

 זלינגר: בנות הנבחרת מתקדמות בקצב מהיר מהמתוכנן

 

מאת דודי צח - הכתבה מופיעה באתר איגוד הכדורעף בישראל - 2.12.07

נבחרת הנשים מסכמת בימים אלה שישה חודשי פעילות ומתכוננת למשחקי מוקדמות אליפות אירופה שיערכו ברעננה בחודש יוני 2008. באיגוד הכדורעף מציינים בימים אלה חצי שנה להקמתה של נבחרת הנשים בכדורעף בעידן החדש שלה, תחת הדרכתו של המאמן ד"ר אריה זלינגר, במסגרת הפרויקט

המיוחד של הוועד האולימפי ואיגוד הכדורעף, שמטרתו להביא את נבחרת הנשים שלנו אל המשחקים האולימפיים ולקדם את כדורעף הנשים בישראל.
מזה שישה חודשים ששחקניות הנבחרת עובדות מידי יום במכון וינגייט, תחת הדרכתו של זלינגר, שחזר לישראל אחרי שעשה חייל בהולנד וביפן. רבים הטילו ספק ביכולת של זלינגר לעשות אצלנו את מה שהוא הצליח בו בעולם, אבל היום הוא מחייך בסיפוק: "הרבה אמרו שזה לא יחזיק מעמד, ועובדה זה מחזיק מעמד, ואנחנו אפילו גדלים בהיקף הפעילות שלנו, עכשיו אפשר לומר שעברנו את השלב הראשון שבו היה חשוב לשרוד, עכשיו אנחנו מתרחבים".למה הכוונה?
"נבחרת הנשים הבוגרת יצרה לפנימיית המחוננים של איגוד הכדורעף מטרה, פתחנו עכשיו נבחרת עתודה, כך שהשחקניות הבכירות בפנימייה הפועלת במכון וינגייט והצעירות בנבחרת הבוגרת, ירכיבו אותה וכך ניצור נבחרת נוספת שעובדת בצורה מקצוענית מלאה.
הבנות הצעירות שבנבחרת הבוגרת יתאמנו פעמיים ביום. בהמשך נתפשט ונקים קבוצות אזוריות בשיתוף פעולה עם ההתאחדות של בתי הספר. הנבחרת הצעירה כבר התחילה לעבוד, לגבי הנבחרות האזוריות אני מאמין שזה יהיה תהליך שיקח עד אמצע 2008, בכל מקרה מדובר בפיתוח תשתית מקצוענית לכדורעף הנשי בישראל ובבנייה לטווח רחוק שכולנו נהנה ממנו בעתיד".
"הדבר הבא שאני מתכנן, הוא למצוא אפשרות שגם אצל הגברים יתחיל פרויקט דומה, צריך למצוא משאבים כספיים. אנחנו עובדים על זה עם התורמים הפרטיים וכבר יש לנו תורם נוסף פרט לתורם שעזר לנו להרים את הפרויקט ההתחלתי של הנשים".


איך נבחרת הנשים מתקדמת מקצועית?
"הבנות מתקדמות בצורה רצינית והקצב הוא מהיר יותר ממה שציפיתי. השלב הראשון היה לשפר את ההגנה שלנו, וכשהיינו בגרמניה לפני שבועיים כבר הבנו שעכשיו אנחנו צריכים להתחיל להתרכז בהתקפה ובשיפור היכולת הפיזית שלנו. בנסיעה האחרונה נסענו למחנה אימון, זו הפעם הראשונה שנבחרת ישראל יוצאת לחו"ל למחנה אימון ולא לטורניר. המארחת שלנו היתה שברין, אלופת גרמניה. קיימנו שני אימונים משותפים בכל יום של שלוש שעות כל אחד, שגרמו לנו להשתפר מנטלית וגם ביכולת הגופנית. עכשיו עברנו פאזה באימונים ואנחנו עובדים גם על החלק ההתקפי.
"הנבחרת שלנו היא דבר ייחודי. מדובר בנשים שהגיעו לארץ והיה להם חלום להגיע לאליפויות ולאולימפיאדה וזה לא התגשם. כשהם ראו את הסיכוי הקיים להגשמת החלום, הן קפצו על זה וגם המועדונים הבינו את היתרון והם בעד הפרויקט. כמובן שיש פה ושם מי שיבקר את הנבחרת, אבל אין עולם בלי זה". 

המטרה הראשונית היא אליפות אירופה ובינתיים האיגוד הצליח להביא לישראל את משחקי המוקדמות שיערכו ברעננה. מה המשמעות?
"המשמעות היא שקיבלנו הגרלה לא קלה. קיבלנו את הנבחרת הכי קשה, טורקיה, שהיא בצמרת האירופית. אנחנו צריכים להתמודד איתה וגם יוון באתונה, שם יתקיים השלב השני של המוקדמות, היא לא קלה. המטרה כמובן לנצל את הביתיות ולהגיע ליוון עם מספיק נקודות שיבטיחו עלייה. אם לא נצליח לעבור את הטורניר ביוני, בספטמבר תחכה לנו אולי רומניה וגם זה לא קל, אבל עם הנחישות של הבנות אני מאמין שאפשר לעשות את זה ולעשות היסטוריה".

גם לקהל תהייה משמעות?
"בוודאי, הקהל הישראלי צריך כבר להתכונן לרגע הזה, להבטיח מקומו בהיכל ברעננה ולבוא לעודד את הנבחרת. הקהל יגלה שיש לנו נבחרת טובה שיש עם מי להזדהות ואת מי לעודד ואני מקווה שהבנות יחזירו לקהל בלחימה ובנחישות על המגרש וכמובן בניצחונות וההעפלה לאליפות".

 
 
 
 
 
 
  

 

 

 

 

 


     העדכון האחרון 28.11.07

 

חיפוש כדורעף-הכל כאן  
    הפועל כפר סבא נשים  
    כדורעף בטלביזיה  
     פינת השיפוט  
 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

 

 

       חדש באתר

 

       כדאי לגלוש...

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"