המליץ על האתר שלנו !


        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

 

       האם ידעת ש...

        מבזקי כדורעף

  גביע אירופה חוזר לישראל

 

מאת רועי קופרמן , 37, פרשן הכדורעף של ערוץ 5 - 4.10.07

אחרי שנים רבות בהם לא שיחקה קבוצה ישראלית במפעל אירופאי ( האחרונה הייתה הפועל כפר סבא ב 2001 - כל המשחקים נערכו בחו"ל בגלל המצב הביטחוני)  חזרה קבוצה ישראלית לייצג את ישראל בגביע האתגר האירופאי.
ביום שבת ה- 06.10.07 בשעה 19.30 ( שידור

ישיר בערוץ 5 החל מהשעה 19.15) תתייצב הוד השרון למשחק הגומלין מול Lokomotiv KHARKIV האקרואינית.
גביע האתגר הוא הגביע השלישי בחשיבותו בין המפעלים של ה CEV  ( איגוד הכדורעף האירופאי).

ישראל יכולה לשלוח נציגה רק למפעל זה כתוצאה מכך שבמשך מספר שנים לא נרשמה אף קבוצה ישראלית למפעלים השונים, מה שגרר אי קבלת נקודות דירוג והורדת ישראל בדרגים האירופאים.

השתתפותה של הוד השרון והשתתפות קבוצות נוספות בעתיד תאפשר שליחת קבוצות נוספות לגביעים השונים בעתיד.

כאמור ביום שבת הקרוב יערך משחק הגומלין לאחר ההפסד במשחק החוץ 3:0 ( 25:13 , 25:19 , 25:23) המשחק הראשון נערך באוקראינה בפני אולם מלא, רועש וכרוז שמשלהב את הקהל.
 


מבחינה מקצועית ניתן לראות שחראקוב הינה קבוצה מצוינת שמשחקת מהר מאוד בייחוד בקצוות הרשת. מוסר מצוין שהופך כיוונים ומקשה על חסימת היריב. נוסף לזה חסימה גבוהה ( מזרח אירופאית טיפוסית) ומכת פתיחה עוצמתית והרי לפנינו קבוצה שממש אבל ממש קשה לשחק נגדה. 

במערכה הראשונה התקשו  שחקני הוד השרון להתרגל לעוצמה ולמהירות של המשחק האוקראיני והמערכה נגמרה במהירות 25:13 לטובת האוקראינים. חשוב לציין  שהכנת הקבוצה למשחק כללה משחקי אימון רק נגד קבוצות ישראליות בעוד האוקראינים השתתפו בשני טורנירי הכנה בינלאומיים. בתחילת המערכה השנייה נראה שהוד השרון מסתגלת אך מספר טעויות לא הכרחיות עלו בנקודות חשובות. במערכה השלישית התפתח משחק צמוד שבו אף הובילה הוד השרון אך לקראת סוף המערכה שוב טעויות לא הכרחיות עלו בנקודות יקרות ובהפסד המערה 25:23. 

למרות כל הנ"ל אני חושב שהוד השרון יכולה להתמודד עם חראקוב האוקראינית. זה לא יהיה קל והוד השרון צריכה לשחק מושלם, אבל יש לה את היכולת.

יש הרבה מפתחות למשחק הקרב ובא אבל אחד החשובים שבהם לדעתי הוא "אטרף". הקבוצה צריכה להיות באטרף של הגנה, התלהבות אדירה ומלחמה על כל כדור. רק זאת הדרך להשתוות לקבוצה שעדיפה עליך במשחק הרשת.

בכדי להיכנס לאטרף צריך אוירה. אני קורא לכל אוהדי הספורט בארץ לבוא ולתמוך בהוד השרון ולדחוף את הקבוצה קדימה.  מי שמעוניין לראות משחק מעניין ומרתק יכול לעזוב לרגע את הכדורגל ( לגבי רמתו אני נמנע מלהרחיב) ולבוא לראות ולעודד בתחרות ספורט אמיתית.

 

 

אני קורא לכל אוהבי הכדורעף להגיע ולעודד ולא משנה אם הם אוהבי הוד השרון, כפר סבא,מכבי ת"א או כל קבוצה אחרת.  יצירת אווירת ספורט במשחק תהווה ניצחון של הכדורעף כולו ללא השתייכות קבוצתית ובטח ובטח תעזור להוד השרון במשחקה.

חשוב מאוד להדגיש כי בניגוד לשנים עברו בהם  במידה והוד השרון הייתה מפסידה מערכה במשחק הגומלין הייתה מפסידה בהתמודדות כולה הרי שבעקבות שינוי שערך ה CEV  במידה של ניצחון הוד השרון ולא משנה התוצאה תיערך מערכת הזהב. המנצח במערכת הזהב מנצח בהתמודדות כולה
בהצלחה להוד השרון.
 

 

הוד השרון הפסידה היום באוקראינה
מאת צוות האתר29.09.07
"סיכויים תמיד יש...לא טסנו לאוקראינה כדי להפסיד ולא נרים ידיים לקראת משחק הגומלין " אומר יוני אלמוג, מנכ"ל המועדון בשיחה טלפונית, מיד עם סיום המשחק.
מכבי מוסינזון הוד השרון הפסידה  נגדלוקומוטיב הראקוב במשחק הראשון שהתקיים, היום באוקראינה במסגרת גביע האתגר האירופי בתוצאה 3:0 (25:13, 25:19, 25:23).
יוני אלמוג: "האוקראינים טובים מאוד והם הכריזו שהשנה רוצים לזכות בגביע כפי שעשו לפני 3 שנים. אנחנו שיחקנו טוב אבל קשה מאוד להתמודד נגד קבוצה טובה שבנוסף יש לה 3000 אוהדים ושופטים שהם נגדנו. שתי מערכות היו צמודות עד לקראת הסוף כאשר הביתיות אמרה את שלה והספדנו. כעת לאחר הכרנו את הקבוצה היריבה יש לנו שבוע להתכונן ומקווים שבשבת הקרובה, אצלנו בבית נצליח יותר

 
 

 

 

        הסקר - מה דעתך ?

  לסקרים נוספים לחץ כאן

 

לאתר של מועדון כדורעף מכבי מוסינזון הוד השרון

 

 
 
 
 
 

 


     העדכון האחרון 06.09.07

 

חיפוש כדורעף-הכל כאן  
    הפועל כפר סבא נשים  
    כדורעף בטלביזיה  
     פינת השיפוט  
 

 

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

 

       חדש באתר

 

       כדאי לגלוש...

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"