המליץ על האתר שלנו !

        הסקר - מה דעתך ?

לסקרים נוספים לחץ כאן

 

        דרושים כתבים וצלמים

האתר הוא שלכם, הגולשים ! מערכת האתר מחפשת כתבים וצלמים המעוניינים לתרום מפרי עטם,

מקלדתם ומצלמתם ולהפוך לשותפים פעילים באתר. מדובר במסירת ידיעות, כתבות וצילומים ממשחקים, טורנירים, פעילות יום יומית של הקבוצות או אירועי כדורעף. לפרטים נוספים

       האם ידעת ש...

        מבזקי כדורעף

 
 

 

 מטה אשר מסתערת על הצמרת

 

מאת יואב מינץ - הכתבה הופיעה במקומון "צפון 1" - 31.08.07

המנכ"ל יוסי הרן: "ההנהלה עשתה הכל. אם לא נגיע ל 4-1 או לחצי גמר גביע, אראה בזה קצת אכזבה אישית". אכזבה אחת יש מבעלי העסקים באזור: "חוץ מ"מילואות", "טבעול" והמועצה האזורית מטה אשר, שאר מפעלי האזור זו אכזבה אחת גדולה בעיני... עם עוד 150 אלף שקל, אפשר להתמודד על האליפות בלי לגרום לחובות... אנחנו מחפשים ספונסרים גם במגזר הערבי..." שביעות רצון גדולה מהמאמן נעם כץ: "לא נתקלתי בתופעה כזאת מדהימה".
יכול להיות שעם קצת מזל, קבוצת הכדורעף

 עתירת המסורת, הפועל מטה אשר, הולכת לגרום בעונה הקרובה פעם בשבוע לפקקי תנועה בכניסה להיכל הספורט נעמן. אחרי מספר שנים של התבוססות אי-שם בבוץ של מרכז ליגת העל, הקבוצה עברה שידרוג רציני. זה החל במינויו של הקפטן הוותיק נעם כץ למאמן ונמשך במאמצים גדולים של הנהלת הקבוצה להתחזק בישראלים מובילים ובזרים איכותיים. סגל השחקנים שיעמוד העונה לרשותו של המאמן נעם כץ יכלול ארבעה עשר שחקנים: הזרים רודריגאו ג'וליאני, ואדריאן גונזלס, והסגל הישראלי המורכב משחקני הרכש: אליאב דדוש וגיא שמאי והשאר טהרת התוצרת המקומי: הקפטן עידו כהן, דניאל סעדה, רומן אוסטרובסקי, ז'ניה דודוצקין, תומר כץ, יהב שדמי. לבסיס הזה צורפו שני שחקני הנוער אביב מסיקה מקיבוץ עברון, ורונן שגיב מקיבוץ איילון. בנוסף ישתתפו באימוני הקבוצה כהכנה לעתיד שני צעירים מוכשרים: אדם גלאון מעין המפרץ וענר רוזנברג מקיבוץ איילון. התקוות בקבוצה גדולות.

מנכ"ל הקבוצה יוסי הרן, על פי הדיווחים עושה רושם שאתם הולכים לעונה גדולה. "הליגה מאד התחזקה השנה אבל למטה אשר יש את כל הכוונות להתברג בצמרת. על הנייר הבאנו שני שחקנים ברמה גבוהה. המנחית הברזילאי רודריגאו ג'וליאני (שדחה את בואו בשבוע, ראה בנפרד- י.מ.) שגם על פי הקלטות וגם על פי התרשמות של המאמן נעם כץ ושל המגיש עידו כהן, מדובר בשחקן חזק מאד. גם הקבלן אדריאן גונזלס עושה רושם שמדובר בשחקן טוב. אני מקווה שאיתם ויחד עם הסגל הישראלי ובראשם עידו כהן ואליאב דדוש, נוכל להתברג בצמרת".

מי הקבוצות שהתחזקו בעיקר? "עירוני קרית אתא הביאה שני זרים איכותיים מאד, הדבליסטית הוד השרון נשארה אותה קבוצה חזקה בתוספת אלי אפרתי מקרית אתא שנחשב לישראלי המוביל היום, וגם מכבי תל אביב ורעננה שהביאו זרים מצויינים".

מה אתם עושים כדי להחזיר בנוסף לשחקנים, גם את הקהל והאווירה סביב הקבוצה? "אחת הסיבות שהקהל הדיר את רגליו בשנים האחרונות, כי הקבוצה היתה חלשה. הקהל מפונק הוא רוצה לראות קבוצה מנצחת. אני מאד מקווה שעם הנצחונות, התחזקות והעבודה המאומצת שנעם כץ עושה, הקהל יחזור. ראינו את זה בשנים הקודמות, כשניצחנו את מכבי תל אביב התחיל להגיע קהל. אנחנו מתכננים גם מספר מבצעי שיווק".

יש לכם בעיה עם הספונסרים. "לצערי מלבד "מילואות" שתומכים בצורה יפה מאד, פלוס "טבעול" וכמובן המועצה האזורית מטה אשר, שנותנת סכומים יפים בסביבות 450 אלף שקלים (מתוך תקציב של כ-750 אלף כולל תמיכת המועצה האזורית, מרכז הפועל, הטוטו וספונסרים), שיאפשרו לנו לחיות, שאר מפעלי האזור זה אכזבה אחת גדולה בעיני. לא יכול להיות שמפעלים גדולים כמו מעדני עוף יחיעם, וכן מפעלים בקיבוצים כפר מסריק, חניתה, איילון, מפעלים שהם מהבכירים במדינה, לא יוכלו לעזור לקבוצה ולתת מינימום של עשרת אלפים שקל לעונה כל מפעל, אפילו בתשלומים? האגודה מעסיקה בנוסף לקבוצה הבוגרת, שרוב שחקניה הם מהאזור, בנוסף עוד 300 ילדים, גם בכפרים הערבים, עם מאמנים, רופא צמוד. עם עוד 150 אלף שקל, אפשר להתמודד על האליפות בלי לגרום לחובות. הנהלת הקבוצה נדרה נדר לא לגרום למצב שהקבוצה תיכנס לחובות. זה התקציב הכי גבוה מאז שהגענו להנהלה. כשהגענו היה תקציב של 400 אלף שקל".

בשבוע שעבר פרסמנו כאן על מכתבים שכתבו ראש המועצה יהודה שביט ויו"ר הקבוצה מיכאל קישון, לכל המפעלים באזור לבקשת סיוע. איזה תגובות קיבלתם? "נכון לרגע זה, לא קיבלנו תשובה מאף אחד! בושה וחרפה! חבל מאד שאי אפשר לקרוא לחרם צרכנים על המפעלים האלה!".

יכול להיות שאולי במפעלים אומרים, שהעיקר היום זה כדורגל וכדורסל ואילו כדורעף לא מקבל מספיק חשיפה? "אם המפעלים האלה היו משכילים לעזור לנו בסכום של עשרת אלפים שקל לעונה, מטה אשר היתה יכולה לגרום לדבר נוסף: שנביא טלוויזיה לכל המשחקים גם בארצית וגם באזורית. יש לנו רצון גדול לזה. אנחנו מחפשים ספונסרים גם במגזר הערבי. פניתי אישית לקבלנים גדולים ובהם חברות הסעות שעובדים עם המועצה. כולם עונים בשלילה לא רוצים לעזור".

עצוב מאד. מדובר בסמל של הכדורעף הישראלי וזה לא מושך. "זה לא מושך כל זמן שאנחנו לא בצמרת. השנה הבאנו שחקנים ורוצים לשנות. בנוסף, אנחנו עושים מאמצים גדולים לארח ארועים גדולים כמו חצי הגמר והגמר בהיכל נעמן, עם חשיפה לטלויזיה. אבל בעלי עסקים לא מענין אותם. כל הסיפור הוא עוד 100 אלף שקל בכדורעף הישראלי ואז נוכל להתברג בשנים הבאות כקבוצת צמרת ב-4-1 וגם מועמדים לאליפות".

נתתם את מושכות המאמן בידי נעם כץ, ועושה רושם שאתם מאד רגועים מהמינוי. "אני מוכרח לומר משהו בנימה אישית: נסעתי עם נעם לפולין ואני בקשר יומיומי איתו בסדר גודל של בין 5 ל-7 פעמים שיחות טלפון. אני מוכרח לציין שלא נתקלתי בתופעה כזאת מדהימה. כל דבר מענין אותו, כל דבר הוא בודק, איך השחקנים איך ההנהלה,. אנחנו כהנהלה סומכים עליו בעיניים עצומות, על הדרך המקצועית שלו. הוא מתייעץ עם גורמים מקצועיים, הוא מקדיש שעות על גבי שעות למען השחקנים והקבוצה. הוא נותן הרבה משקל לעידו כהן כקפטן. הוא מביא איתו המון ניסיון ואני חושב שנעם עובד עם הקבוצה בצורה בלתי רגילה. הוא עושה עבודה מדהימה ואני מקווה שהוא יתן השנה קפיצה גדולה. יש לו תמיכה גדולה של כל ההנהלה. אין עוררין על המקצועיות שלו ואני משוכנע שכולנו נהיה מרוצים ואני מקווה שגם יהיו הישגים כי זה ייתן קפיצה גדולה לאזור".

הצפי שלכם אחד התארים, או גם בלי תואר זה לא יהיה נורא? "המאמן של השנה שעברה עופר שפאק אמר במסיבת עיתונאים שלהגיד אליפות זה לא מילה גסה. אני חושב שלא צריך לדבר. אנחנו יכולים עם עבודה קשה להגיע ל-4-1. אני חושב שאם לא נגיע לשם או לחצי גמר גביע, אני אראה בזה קצת אכזבה אישית. אנחנו עושים הכל כדי שנצליח".

משהו אישי? "מאד לא אהבתי את זה שבשנתיים האחרונות פיטרנו מאמנים. אמרתי לשחקנים שמי שעושה את העבודה על מגרש זה השחקנים, אבל אותם אי אפשר לפטר. אני מקווה רוצה ומקווה שנעם יצליח. אנחנו ממשיכים בתרומה לקהילה, לבית החולים נהריה. ההנהלה בראשותו של מיכאל קישון שעושה ימים כלילות, דודו גינת ונסים סעדה ואני יחד עם ראש המועצה האזורית מטה אשר יהודה שביט עושים הכל כדי להצליח העונה. כל מה שאנחנו צריכים זה עזרה מקברניטי האזור ואני מבטיח שנחזור לצמרת".


הגיב על הכתבה בפורום של הקבוצה
מה דעתך ? הפורום של הפועל מטה אשר פתוח לתגובה שלך
...

 
מטה אשר סיכמה עם מנחית מצטיין
רודריגו גיוליאני הברזילאי נחשב בעונה שעברה לאחד המנחיתים הטובים ביותר בליגה הראשונה בארגנטינה. נועם כץ, המאמן: " מדובר בשחקן טוב שאמור לשדרג לנו את הקבוצה". מטה אשר מחפשת כעת גם קבלן מצטיין
...
 

נועם כץ תולה את הנעליים
נועם כץ (עין-המפרץ) שחקן כדורעף של הפועל מטה-אשר, חוגג השבוע את יום הולדתו (31), ומודיע על פרישה ממשחק ומעבר לאימון. כץ, שמסוף העונה שעברה מילא את שני התפקידים, החליט "לתלות את הנעליים" ולעבור באופן מלא לעמדת המאמן. קבוצות נוספות התעניינו בשירותיו, אך נועם הפטריוט בחר להישאר בבית ולהתחיל את קריירת....
 

עמוד הבית של המועדון
פרטים נוספים על מועדון הכדורעף הפועל מטה  אשר בעמוד הבית
...
 
 

 


     העדכון האחרון 17.08.07

 

ההצלחה של מורן וג'זלה  
    תוצאות אליפות אירופה  
    האתר בידיעות אחרונות  
     גלריה תמונות חדשה  
 

 

        מבזקי כדורעף

       ליגות, אליפויות, חוגים...  

ליגות איגוד הכדורעף
ליגות בתי ספר
כדורעף חופים
מסגרות כדורעף אחרות
חוגי כדורעף וחובבנים

        רוצה לקבל עדכונים ?

הרשם לקבלת עדכונים מהאתר לחץ כאן

לחץ כאן לצפות בגלריה התמונות המלאה

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

        כיף ברשת

אתה חולה ולא הצלחת להגיע היום לאימון ?  רוצה בכל זאת לשחק כדורעף ? מעכשיו אפשר לשחק כדורעף גם במחשב.
במיוחד לילדי בית הספר לכדורעף מדור מיוחד: משחקים, הורדות, רקעים, שומרי
מסך להורדה ועוד...רק על תשכח להגיע גם לאימונים !...למשחקי מחשב

 

 

חדשות כדורעף | כדורעף ישראלי | כדורעף עולמי | הכל על כדורעף | גלריה כדורעף | כדורעף חופים | קישורים | דרושים | אודות האתר | פורום כדורעף | מפת האתר

האתר עוצב ונבנה ע"י "מחשבים נקודה" בניית אתרים © 2007 כל הזכויות שמורות לאתר "אוהבים כדורעף"